Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kinek lenne kedve ismerkedni/b...

Kinek lenne kedve ismerkedni/barátkozni?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban élő, szolnok megyei 22/F vagyok. Beszélgetni, ismerkedni szeretnék. Nem csajozni szeretnék, de ha ír egy lány, nem zavarom el. Szeretek sportolni, filozofálni, Pc-s játékokkal játszani ( bár mostanság leköt az angol tanulás)


Mindenki üzenetének örülök!



2022. máj. 25. 16:26
 1/8 anonim válasza:
Beszélgethetünk. 24/N
2022. máj. 25. 17:49
 2/8 anonim válasza:
Végre valaki :D többször volt már (mindenféle helyen, platformon) hogy előre leszögeztem hogy csak barátkozok, úgy tűnt hogy meg is értették, de mikor mondtam hogy van párom furcsa módon eltűntek 😂Írhatsz ha gondolod ^^ 17/L
2022. máj. 25. 18:20
 3/8 anonim válasza:
#2 nem véletlen tűntek el.
2022. máj. 25. 19:26
 4/8 anonim válasza:
#3 aztán miért? Egészen addig jól ment a beszélgetés, érdeklődtek stb. És csak megemlítettem hogy pl megyünk együtt kirándulni vagy ilyesmi, azért mert kérdezték. Szóval mi is a problémád velem?
2022. máj. 25. 19:41
 5/8 anonim válasza:

#4 most már látom hogy a személyiséged is ludas lehet az eltűnésükben, de alapvetően mikor megírtam a választ csak arra gondoltam, hogy hátsó szándékkal közeledtek barátkozás címszó alatt és mivel kiderült hogy párod van, tehát tuti nem fogtok összemelegedni, már repültek is tovább. Gyakorin nem ritka jelenség. Én is lány vagyok és szándékosan beleírom a barátkozós kérdéseimbe, hogy van párom, ezzel elkerülve sok felesleges kört.

Nem kell mindent rögtön támadásnak venni.

2022. máj. 25. 20:21
 6/8 anonim válasza:

Nem, konkrétan azután tűnnek el hogy megemlítem a párom :)

És nem csak gyakorin, mindenhol. Hogy fogyatékosok és nem képesek értelmezni a barátság kifejezést az nem az én hibám, én mindent megteszek a félreértések elkerüléséért. Amúgy ha nem lenne párom, akkor se ismerkednék olyannal aki barátság címszó alatt próbálkozik be, elég szánalmas.

Van egy méglejjebbi szint amúgy, mikor már kiderült hogy van párom, de ilyeneket mondanak hogy nem kell róla tudnia :DD nevetséges

Nem kell mindent rögtön támadásnak venni, de megint betámadtál :DD

2022. máj. 25. 21:45
 7/8 anonim válasza:
Én is jól betámadnék már egy lányt de sosem mondanám neki, hogy barátkozni akarok. Szerintem az a tiszta ha mihamarabb közlöm vele, hogy nagyon kényelmes ágyam van de ha nem érzi magát álmosnak akkor nem kell igénybe vennie.
2022. máj. 26. 11:46
 8/8 anonim válasza:
Írhatsz, ha szeretnél
2022. máj. 26. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!