Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki lenne az útitársam?

Valaki lenne az útitársam?

Figyelt kérdés
El akarok sétálni holnap Dunakeszi-Alsó-tól egészen a Dunakeszin található mekiig, mert a nyáron ott fogok dolgozni és le akarom tesztelni az utat, de nemnagyon szeretek egyedül sétálni, szóval ha van némi feleslegesen elüthető időd, és netalán még az utat is tudod a mekiig, akkor örülnék a társaságodnak! Elsősorban fiú útitársat keresek magam mellé, mert a fiúkkal jobban kijövök, valamint korombelit nagyjából, hogy jól el tudjunk beszélgetni. Én 18 vagyok.

2022. máj. 24. 16:42
 1/9 anonim válasza:
csak a neved és elérhetőséged ne add meg senkinek, ha már elárultad, hogy hol sétálgatnál holnap tökegyedül... és hová várnál egy idegent...
2022. máj. 24. 16:44
 2/9 anonim válasza:
Ne adj meg magadról ilyen adatokat a neten!!
2022. máj. 24. 16:47
 3/9 anonim válasza:
1-es: Közterületen kell maradni és nem kell beszállni más autójába... Azért ezt nem lesz nehéz kivitelezni.
2022. máj. 24. 16:48
 4/9 anonim válasza:

Így kell elraboltatni/kiraboltatni/megerőszakoltatni magadat.


Menj ismerőssel.

2022. máj. 24. 16:48
 5/9 anonim válasza:
3-as: ezzel a naivitással téged is óvatosságra intelek...
2022. máj. 24. 16:49
 6/9 anonim válasza:
Megkérem anyámat, hogy randira is kísérjen el.
2022. máj. 24. 16:55
 7/9 anonim válasza:
te milyen nemű vagy?
2022. máj. 24. 19:32
 8/9 A kérdező kommentje:
Fiú
2022. máj. 24. 20:02
 9/9 anonim válasza:
Imádom a mekit. Ha tehetem csak ott kajálok. Nem vagyok egy könnyű alkat és járni sem nagyon tudok már, de ha arra jársz hozzál mán nekem valami ropogtatni valót.
2022. máj. 25. 07:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!