Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, valaki beszélgetni...

Lányok, valaki beszélgetni messengeren?

Figyelt kérdés

Tudom, 0 ember fog rámírni...

De egy próbát teszek, hátha akad itt olyan lány, akivel lehet normálisan beszélgetni, mivel akármilyen hihetetlen, csak simán beszélgetni szeretnék valakivel, nem képeket küldözgetni, illetve kérni, mint az oldalon tartózkodók nagy része.

Hogy miért is messenger? Mert az a legbiztosabb módja annak, hogy tudjam, nem egy 40-es báttyával beszélgetek, illetve ő is tudja, hogy csak egy átlagos srác vagyok

Rólam annyit, hogy 16 éves fiú vagyok, már rengetegszer mondtàk, hogy vicces vagyok, általában gépezek, barkácsolok, biciklizek, vagy youtube-ot nézek, feléd 0 elvárásom van.

Most kérdezhetnétek, hogyha csak barátkozni szeretnék, akkor miért lányok írjanak. Azért, mert lányokkal keveset beszélgetek(kb heti 1-2x), szóval nem árt, ha nem csak fiúkkal beszélgetek :)



2022. máj. 23. 22:29
A kérdező szavazást indított:
Rád írok
Nem írok rád
100%, hogy kamuzol, kérdező
Biztos unalmas lehetsg, kérdező
14 szavazat
 1/9 anonim válasza:

Szép próbálkozás volt bástya, nekem eskü tetszett :D

Azért jó kétségbeesett lehetsz basszus ha ilyenekkel próbálkozol😆

16 éves vagy, gondolom gimis, suliban ismerkedj ne a Gyakori kérdéseken, hidd el mindenkinek jobb lesz, de főleg te járnál vele jobban ha élőben beszélgetnél lányokkal és nem a neten (és ez arra vonatkozik ha egyáltalán összejön itt neked valami)

2022. máj. 23. 22:50
 2/9 anonim válasza:

☢️ "Mert az a legbiztosabb módja annak, hogy tudjam, nem egy 40-es báttyával beszélgetek"

🤨 Hát nem ez a legbiztosabb módja öcsi...

☎️ Hanem fogod és DISCORD-on felhívod...

2022. máj. 24. 08:57
 3/9 anonim válasza:
Ha tudod, hogy senki nem fog rád írni, akkor miért teszed fel a kérdést? :)
2022. máj. 24. 12:23
 4/9 A kérdező kommentje:

#1

Örülök, hogy tetszett


#2

De dc-n kb 0 az esélye, hogy saját pfp-t állít, egy hívásból pedig nem tudom megállapítani a korát...


#3

Mint írtam, "De egy próbát teszek"

2022. máj. 24. 13:11
 5/9 anonim válasza:

Kérdező!

Egy kérdés az ország melyik részéből vagy?

2022. máj. 24. 16:31
 6/9 anonim válasza:
És amúgy miért nem élőben beszélgetsz lányokkal? De most komolyan... annyira nem ijesztőek szerintem
2022. máj. 24. 16:39
 7/9 A kérdező kommentje:

#5

az észak keleti részéből..


#6

Azért, mert élőben nem tudok semmi olyan témát, amivel oda tudnék menni akàrkihez is, a végén úgyis csak felsülnék

2022. máj. 24. 17:45
 8/9 anonim válasza:
7 akkor nem Pest megye.
2022. máj. 24. 17:54
 9/9 anonim válasza:

Miért miről beszélnél velük online? Beszélj velük élőben arról amiről online beszélnél

Vagy hogy milyen volt az óra/tud e segíteni valamiben stb

2022. máj. 24. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!