Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetni? 22/L

Valaki beszélgetni? 22/L

Figyelt kérdés

Olyan embereket keresek akikkel lehet jókat beszélgetni.🙂


Nyitott vagyok sok mindenre, de a szex témát hanyagoljuk kérlek🙃


20-30 év közötti férfiakkal szeretnék barátkozni.



Nem párkapcsolatot keresek kizárólag csak barátkozni szeretnék.


2022. máj. 23. 21:59
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Rendben, szerintem akkor is gáz Gyakorin csajozni 😅😅😂

Élőben nem megy srácok? Gondolom nem😆😆

2022. máj. 24. 09:19
 12/21 anonim válasza:

Akkor ezt válaszoljátok meg:

Szerintetek nem gáz gyakorin csajozni?

Miért itt csajoztok és miért nem élőben?🙂🙂🙂

2022. máj. 24. 09:50
 13/21 Joker95 válasza:
Ha gondolod írj rám és a többit majd meg lássuk 🙂27F
2022. máj. 24. 11:39
 14/21 anonim válasza:
Jajj istenem és még mindig jönnek újabb csávók😆😆 de az a gáz hogy annyira egyértelmű hogy hátsó szándékaitok vannak és titeket csak az érdekel hogy megkapjátok a pinát...fu de gáz basszus 😥😥
2022. máj. 24. 11:53
 15/21 Joker95 válasza:
Én egyedülálló vagyok már fél éve és szívesen nyitott vagyok de nem vagyok naiv szóval egy próbát meg ér rosszabb már nem lehet 😃
2022. máj. 24. 12:11
 16/21 anonim válasza:

#8 as vagyok.

Én csak ismerkedni barátkozni szoktam itt. Azonban ha szimpik vagyunk egymásnak akkor miért lenne gáz ha összejönnénk? Nem a pina miatt írtam rá, de ha minden szuper akkor mi a gond abban? Úgyis az van amit a lány akar. Odáig meg tök mindegy ki mit ír ki. Akik alapból a szex miatt írnak rá, azok úgyis leperegnek. Aki normálatlan lepereg. A normális meg nem szex miatt ír. Ha később az lesz belőle már más tészta.

2022. máj. 24. 14:14
 17/21 anonim válasza:

Utolsó, vagyis 16osnak;

Okés te hoztál normális érveket úgyhogy igazából a te perspektívádat már többnyire megtudom érteni

De akkor most nézd meg az előtted kommentelőket, konkrétan vakaki le is írja mióta szingli, most mondd azt hogy ő nem a pinára hajt😅

És én elég pesszimista vagyok, szerintem az ilyen örök kis szerencsétlenek akik hozzá nem mernek szólni egy lányhoz, kanos vadállatok, és pedofil papik vannak itt nagy többségben aztán a maradék 10 százalékban meg a te félék...

Tudom hogy most valószínűleg senkit nem érdekel mit pampogok, meg én vagyok a köcsög, de nem fér a fejembe hogy akkor ezek az emberek miért nem társkeresőznek (van pár lehetőség) ha dugni akarnak akkor miért nem kurváznak (megint csak van pár lehetőség) de a legjobb lenne ha suliban/munkahelyen élőben próbálkoznának (szerintem, nyilván lehet itt senki nem ért velem egyet)

2022. máj. 24. 15:17
 18/21 anonim válasza:

Nem állsz le igaz? :D

Hány éves vagy egyébként? Miért akarod magadra erőltetni Diana szerepét?

2022. máj. 24. 21:19
 19/21 anonim válasza:
Hátha a sok kis kanos közül valamelyik elkezd gondolkodni, és átértékeli hogy nem a gyakorin kéne ismeretlen emberekre írogatni, aki odabigyeztette a levele utolsó mondatába hogy 22/l abban a reményben hogy majd megdughatja😂 de istenem ha ennyire cinkek vagytok akkor azt csináltok amit akartok...csak szerintem baszott gáz, és aztán csodálkoztok hogy miért nem volt eddig/nincs/nem is lesz barátnőtök... ezért mert itt a gyakorin várjatok a csodát....
2022. máj. 24. 21:28
 20/21 anonim válasza:

Ismerkedés témakör nem a használt cipő adokveszek.

Ilyen hozzáállással szép számú macskáid lesznek.

2022. máj. 25. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!