Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Értelmes beszélgetéshez...

Értelmes beszélgetéshez lenne-e kedve valakinek?

Figyelt kérdés

Legfőképp egy olyan embert keresnék (nőt vagy akár férfit, lehetőleg 21 felettit), akivel hosszabb távon váltanánk üzeneteket, ha megvan a kellő összhang.

Elég széles az érdeklődési köröm és bármiről szívesen tanulok is akár. Magamat egy értelmes és érzelmes személynek tartom, akinek jót tenne egy kis társaság. Jól szoktam kijönni a "nagydumás" emberekkel, talán mert jó hallgatóságnak tartanak.


Ha lenne kedved hasonlóhoz, akkor nyugodtan írj :)



2022. máj. 20. 23:07
1 2
 1/17 anonim válasza:
A nemedet még véletlenül sem említetted. Na, de mindegy is. Ismerem az ilyeneket. 2-3 levél, aztán szó nélkül eltűnés. Lehet, hogy te vagy a kivétel, de én már nem kísérletezek itt.
2022. máj. 20. 23:12
 2/17 anonim válasza:

Mit takar az értelmes beszélgetés?

Beszélgetés a határozott integrálról vagy mit takar ez nálad?

2022. máj. 20. 23:12
 3/17 anonim válasza:
Esetleg benne lennék, ha a kor nem akadály. F39
2022. máj. 20. 23:15
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es, integrálni sajnos elfelejtettem kissé, úgyhogy ahhoz nem nagyon tudnék hozzászólni, de értelmes alatt értem pl.a világnézetek megtágyalását, hogy mit miért hiszel, mi szokott motiválni, stb...
2022. máj. 20. 23:17
 5/17 anonim válasza:
Ha még mindig keresel valakit, akivel beszélgetni tudsz akkor nekem nyugodtan írhatsz 28/F
2022. máj. 21. 06:25
 6/17 EgyCseppaTengerből válasza:
Elsőre azt tippelném, hogy fiú vagy, de szerintem írd ki a nemed is, mert bár beszélgetésnél nem számít (legalábbis nekem), sokan szerintem emiatt hagyják majd figyelmen kívül a kérdésed. Esetleg még az sem árt, ha felsorolsz pár témakört, ami a kedvenceid közé tartozik és pár olyat, amiről nem szívesen beszélgetnél. Azt hiszem, kevesen fognak egy regényt írni arról a semmiből, hogy mi motiválja őket az életben. Szóval szerintem kicsit jobban konkretizáld, mire vagy kíváncsi. Ezzel elkerülheted a "Szia, mizu?"/"Szia! Miről lenne kedved beszélgetni?" kérdéseket, mert tudni fogják, hogy mi legyen az üzenet fővonala, amivel párbeszédet kezdhetnek. :)
2022. máj. 21. 07:11
 7/17 anonim válasza:
Könnyebb megfelelő beszélgetőpartnert találni, ha legalább a korodat, nemedet megadod. Esetleg érdeklődési kört is.
2022. máj. 21. 08:58
 8/17 anonim válasza:
Lányok írjatok nekem. 😊
2022. máj. 21. 09:25
 9/17 anonim válasza:
Szia! Ha gondolod, írhatsz egy bővebb bemutatkozást.
2022. máj. 21. 10:28
 10/17 anonim válasza:
Nekem lenne, de csak 20 vagyok még.
2022. máj. 21. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!