Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan alakítsák ki új baráti...

Hogyan alakítsák ki új baráti társaságot? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Részletesebben:


Van már egy meglévő 4-5 fős társaság, melynek a része vagyok, de pótolhatónak érzem magam benne. Nem érzem részesének magam. Rajtuk kívül is vannak barátaim, akikkel jól el tudok beszélgetni, de sajnos nem a városban laknak és már nekik is van egy szűkebb baráti körük. A jelenlegi társaságban úgy érzem nem illek bele és én vagyok az, aki mindenre rábólint, mert az én véleményem egyedül nem sokat ér. Ha beülünk valahova és megszólalok, vagy netán egy poén mondok, akkor figyelmen kívül hagynak, mintha meg se hallották volna (persze nem mindig, de többnyire igen). De ne higyje azt senki se, hogy nem törődnek velem! Sokszor kérdezik az én véleményemet is, mit szeretnék, mit csináljunk, de általában nem sokat számít. Mindig éreztem egy bizonyos kirekesztést felőlük.


Az egyikükkel már régóta jóban vagyok, ő volt az aki a többi embert is ismerte, így kerültem bele a társaságba, viszont ennek már közel 3-4 éve. Nem tudom, hogyan tudnék RÉSZESE lenni ennek a körnek és nem csak a szemlélője.


Eljátszottam azzal a gondolattal, hogy új társaságot szeretnék keresni, ahol ugyanúgy megbecsülnek. Hogy tudnék ilyen barátokat találni?


További szép napot mindenkinek!


18/L



2022. máj. 18. 16:07
 1/3 anonim válasza:
Ezek a társaságok sok jóra nem vezetnek, tapasztalatból mondom. Mindig lesz valaki, vagy valami, ami miatt nem fog jól működni. Jobban jársz, ha inkább külön barátokat keresel, egymásról ne is nagyon tudjanak, így nem lesz probléma.
2022. máj. 18. 16:21
 2/3 anonim válasza:
Ha 18 éves vagy, gondolom, nemsokára továbbtanulsz vagy dolgozni mész. Ott simán megismerhetsz új embereket. Ebben a társaságban a leírás alapján bocs, hogy így mondom, de egy felesleges ötödik kerék vagy. Ez sajnos sokszor előfordul, ha valaki utólag kerül bele, egyszerűen már kialakultak az erőviszonyok, nem tudsz helyet találni magadnak.
2022. máj. 18. 17:53
 3/3 anonim válasza:
Szerintem, ha nézelődsz valami sport után ott többnyire lesz alkalmad találkozni új emberekkel, amelyik szimpatikus azzal meg kialakítani kapcsolatot, ez az egyik legegyszerűbb.
2022. máj. 18. 18:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!