Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ötvenes nő barátot, barátnőt...

Ötvenes nő barátot, barátnőt találhat itt Győrben?

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül vagyok költözés miatt. Utazáshoz, kiránduláshoz, helyi programokra szeretném, ha nem egyedül kellene menni. Nem vagyok oltott ezért a külföld még kizárt. Nem egymás lakásába csak programokra szeretném, főleg az elején. Érdeklődési kör: természet, színház, mozi, gyógyfürdő, előadások, fotózás, beszélgetés stb.

2022. máj. 8. 01:49
 1/3 anonim válasza:

Én meg azt hiányolom, hogy Budapest területén nem találok hasonló korú barátnő jelölteket! :(


Próbáltam ráírni egy elkeseredett korombeli hölgyre, hogy ne kelljen külön kérdést kiírnom, de még nem jelzett vissza...


Kívánok Neked sok szerencsét Kérdező! (Helyileg viszonylag messze vagyunk egymástól.)

2022. máj. 8. 02:25
 2/3 anonim válasza:
Turatars oldalon.
2022. máj. 8. 07:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha van közvetlen vonat járat és tudsz fogadni vagy utazni részemről oké.
2022. nov. 24. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!