Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Amerikai magyarok!!! Milyen...

Amerikai magyarok!!! Milyen Amerikában élni?és melyik részén laktok?Privátban várom a válaszokat.

Figyelt kérdés

L18

Aki Amerikában él az mesélne nekem privatban az ottani életről?

Persze nem úgy képzelem el mint a filmekben.



#Amerika #Amerikai Egyesült Államok #Lifestyle #Amerikaimagyarok #Váromaválaszt
2022. máj. 7. 02:02
 1/8 anonim válasza:
Aszondja privátban várja. Hát, egészségedre.
2022. máj. 7. 12:55
 2/8 anonim válasza:
:)
2022. máj. 7. 13:41
 3/8 felkelhetetle válasza:

Minél sötétebb színű a bőröd annál jobb.

Viccet félretéve.

Komolyan van olyan ember, aki lecserélne egy európai életet egy amerikaira manapság?

Kérdésed emlékeztet, arra gondolkodásmódra, amit én képviseltem 18 évesen hát elég naiv voltam mit ne mondjak, akárcsak te, majd kinővöd.

2022. máj. 7. 20:42
 4/8 anonim válasza:
USA > összes többi ország.
2022. máj. 7. 22:48
 5/8 anonim válasza:

Az amerikaiak európába vágynak az európaiak amerikába.


Nincs olyan, hogy amerika. Az egy elképzelhetetlenül nagy ország. Különböző részein egész más az élet. Megint más lenne ha azt kérdeznéd, hogy milyen Floridában élni, New Yorkban élni, vagy épp Colorádóban. Még ez sem pontos.


Elég megnézni Budapestet. Milyen Budapesten élni? Más fog mondani, hogy belvárosi, egy zuglói és egy budai hegyekben élő ember.


Fiatal vagy még, használd ezt ki! A külföld jó irány, de próbálj ki különböző helyeket. Dolgozz népszerű nyaralóhelyeken, nyugat európában, az USA különböző államaiban. Ha keresed a lehetőséget meg fogod találni, a lényeg, hogy ne ragadj le egy helyen, hacsak nem annyira megtetszik, hogy nem is akarsz máshol élni. Ebben az esetben megtaláltad, amit kerestél.


Ezek a külföldi munkák akkor is segítenek ha végül itthon telepedsz le, hiszen tudást és személetmódot hozol magaddal. Ez hatalmas érték.

2022. máj. 9. 16:04
 6/8 anonim válasza:
Utolsóna igaza én is bejártam egy rakàs helyet voltuk köztük magyar szemszőgből "szarnak tűnő" is de egy kettő extra is, aztán mégis itthon vagyok. Utazni érdemes illetve kapocsolatépítésre is tökéletes, amerikát el nem tudtam volna kepzelni hogy ott eljem le az eletem.
2022. máj. 9. 21:53
 7/8 anonim válasza:
Tipi-tapi dínó, utazgatni oly jó!
2022. máj. 9. 22:29
 8/8 anonim válasza:
Most hogy mondod papritáéknál is jártam...na attól se estem hanyat...
2022. máj. 9. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!