Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért van az ha egy barátaimma...

Rajesh kérdése:

Miért van az ha egy barátaimmal vagyok és beszélgetünk, akkor rendszerint mintha kizárnának a beszélgetésből?

Figyelt kérdés

Elkezdünk beszélgetni, de szó-szót vált és végül ott tartunk mindig, hogy mindenki hátat fordít nekem a beszélgetés közepére, ha mesélnek valamit, akkor elfordítják a tekintetüket, ha pedig kérdésük van a másikhoz, akkor meg én vagyok az egyetlen akit nem kérdeznek az adott témában.


Több baráti körben, minden ismerősöm, minden alkalommal.


2022. máj. 6. 02:50
 1/6 anonim válasza:
Mert nemvagyjó társaság
2022. máj. 6. 04:12
 2/6 anonim válasza:

Ez egy rohadt erös jelzés hogy nem látnak szívesem, ideje új társaságot keresni.


Eléggé olyan érzete van, mintha csak odapofátlankodtál volna egy beszélgetésbe. Mert ha valakiket ismersz, és beszélő viszonyban vagytok akkor ilyet nem csinálnak.

2022. máj. 6. 06:07
 3/6 anonim válasza:

Hát...el kéne fogadnod, hogy nem illesz be.

Nem tudom miért hívod őket barátoknak, ha ők nem annak tekintened rád.

Ne menj oda.

Keress másokat.

De ! Ne menj oda !

2022. máj. 6. 06:48
 4/6 anonim válasza:
Rajesh? Ha igy bemutatkozol, en beszelgetes nelkul is siman hatat forditok...
2022. máj. 6. 22:08
 5/6 anonim válasza:

✅ Azért van mert nem bírnak téged !

✅ És így adják a tudtodra !

✅ AMIT JÓ LENNE, HA ELFOGADNÁL !

✅ ÉS SZÉPEN TOVÁBB ÁLLNÁL !

✅ HAGYD BÉKÉN ŐKET !

✅ KERESS MÁSOKAT !

2022. máj. 11. 21:05
 6/6 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy miért van de én is sokszor tapasztalom, én azzal magyarázom, hogy egyszerűen nem vagyok érdekes ember és háttérbe szorulok a társaságokban 😆
2022. máj. 26. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!