Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » A magyar vagy az olasz lányok...

A magyar vagy az olasz lányok a szebbek?

Figyelt kérdés

Csak én vettem észre hogy az olasz lányok természetesen szépek?

A magyarok is szépek

Szerintetek melyik nép lánya a szebb tudom mindenhol van szép és ronda de mégis lelehet vonni következtetéseket


2022. ápr. 30. 21:33
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Orosz lányok szebbek az Olaszoknál is.
2022. ápr. 30. 22:08
 2/22 anonim válasza:
Csak magyar lányok<3
2022. ápr. 30. 22:25
 3/22 anonim válasza:
Szerintem az egyesült államokbeli lányok a legszebbek, mert sok nép bevándorlóitól (mindenféle európai, őslakosok, ázsiaiak, afrikaiak) származók, kevertek a genetikai adottságok. Itt meg mindenki szőkésbarna hajú és barna szemű, és nincs az arcvonásokban se akkora változatosság. Egy magyar szépségversenyen kb. minden csaj egyforma.
2022. ápr. 30. 22:48
 4/22 anonim válasza:
Szerintem meg a japán lányok a legszebbek.
2022. ápr. 30. 23:19
 5/22 anonim válasza:

Az olasz lanyoknak természetes bájuk és szépségük van.

Ha megnézed a Pompeji ábrázolásokat, az a tipus mai nap is fellelhető Itáliában és gyönyörűek!

Festek és cicoma nélkül is ragyogó szépek. A férfiak is ebben a típusban. (barna, hatalmas mandula szem, egyenes orr, dús ajkak, ovalis arc, magas tiszta homlok, finom esésű haj, gyönyörű kezek, gazella alkat, erős intellektus)

2022. ápr. 30. 23:51
 6/22 anonim válasza:
Még egy plusz a japcsi bulákra.
2022. máj. 1. 00:28
 7/22 anonim válasza:
Olasz kéttannyelvűbe jártam és sokat jártunk ki cserediák kapcsolat keretein belül, szóval sok olasz lányt ismertem meg. Azt tapasztaltam, hogy nem igazán szeretnek minden nap fürdeni és kevésbé tartják fontosnak a szőrtelenítést. Ezek a tapasztalatok abszolút elvették a kedvem az olasz lányoktól, szóval maradok a magyaroknál, de a legszebbek az északi lányok.
2022. máj. 1. 00:47
 8/22 anonim válasza:

"Szerintem az egyesült államokbeli lányok a legszebbek, mert sok nép bevándorlóitól (mindenféle európai, őslakosok, ázsiaiak, afrikaiak) származók, kevertek a genetikai adottságok."


Csakhogy a 90% gurul...

2022. máj. 1. 01:10
 9/22 anonim válasza:
8: Ez azért erős csúsztatás. Nézek amerikai videósokat, akik plázákba és egyéb forgalmas helyekre járva, akaratlanul felvesznek átlag embereket is azon kívül, ami épp a videó fő témája, nézek közvetítéseket koncertekről és egyéb eseményekről, és semmivel sincs több kövér nő, mint Magyarországon. Amerikában élő magyarok visszajelzései alapján kifejezetten sokan sportolnak valamit; az egyszerűbb lakóparkokhoz is tartozik konditerem, és egy nyilvános park is sok sporthoz biztosít pályát és eszközt. Nem az olyan TLC-n sugárzott reality-ket kell alapul venni, ahol direkt a legextrémebb eseteket szedik össze.
2022. máj. 1. 01:56
 10/22 anonim válasza:
8, Valóban az Egyesült Államok a legelhízottabb ország világszerte, viszont így is 40%-ról beszélünk, nem 90-ről... Hozzátenném, az Európai Unión belül a magyarok a legelhízottabbak, világszinten meg a negyedikek (30%-os elhízottsággal), így nincs sok okunk pont nekünk minősítgetni őket. xD
2022. máj. 1. 02:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!