Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan és hol tudnék új...

Hogyan és hol tudnék új barátokat megismerni és csajozni?

Figyelt kérdés
Számomra ez a két kérdés összefügg részben. Szeretnék megismerni új embereket, mert már évek óta nem ismerkedtem úgy, hogy barátság legyen belőle. Vannak barátaim, akikkel szoktam találkozni és programokat tartani , de velük havonta 1x szoktak találkozni, vagy néha sűrűbben. Most vagyunk a felnőtt kor hajnalán ezért mindenkinek már kezd ki alakulni az élete (munka, egyetem, barátnő stb). Ezért is tudok kevesebbet találkozni a barátaimmal. Szeretnék új embereket megismerni, mert nagyon vágyok új barátságokra. Sajnos nincsenek lányok, akikkel tudnék ismerkedni vagy beszélgetni (néha a barátaim barátnőivel, de az nagyon más) és a barátaim se nagyon tudnak más csajoknak bemutatni. Ők is mostanában interneten próbálnak ismerkedni, de engem nagyon hidegen hagy az internetes ismerkedés. Úgy érzem nem nagyon adja be nekem azt, hogy új embereket és barátokat ismerjek meg. Annak ellenére, hogy egyetemista vagyok, egyáltalán nem tudok itt ismerkedni, de ezt nem akarom kivesézni. Diákmunkát is vállalok értékesítőként, családi vállalkozásban. Ezen kívül nem nagyon tudom, hogy hol lehetne ismerkedni.

2022. ápr. 25. 23:03
 1/6 anonim válasza:
hol laksz?
2022. ápr. 25. 23:41
 2/6 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés. Budapesten lakok.
2022. ápr. 25. 23:47
 3/6 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Én leginkább más kutyásokkal ismerkedem, vagy koncerten haverkodok össze emberekkel, csak sajnos kevés az olyan aki az én korosztályom. De az idősebbek is nagyon jó arcok tudnak lenni. (Úgy nem para amúgy elkezdeni egy beszélgetést ha valakivel már 2-3x találkoztatok és akár pogóztatok is egy szórakozóhelyen :D valakinek pl a háttérképén is rajta vagyok mert koncerten készült képet használ xD) A lényeg hogy legyen valami közös pont. Ja meg hát mikor sportoltam, iskolában tanultam zenét akkor is viszonylag könnyen születtek barátságok, pedig kb sosem merek kezdeményezni. Én ezeket tudom felhozni konkrét példának. (L)
2022. ápr. 26. 00:46
 4/6 anonim válasza:
Én se tudom.
2022. ápr. 27. 11:26
 5/6 anonim válasza:
Szia, barátkozni bárhol lehet a neten is. Velem is lehet.
2022. ápr. 27. 19:17
 6/6 anonim válasza:
Haver vagy! - Azt hiszem Pesten is szokott ilyen esemény lenni. Ott talán érdemes, új emberekkel lehet ismerkedni. Vagy keress valami hobbit.
2022. ápr. 28. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!