Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Aszex emberek, lenne kedvetek...

Aszex emberek, lenne kedvetek velem barátkozni?

Figyelt kérdés

21F

Nem rég jöttem rá hogy én is asexuális vagyok és szeretnék beszélni erről, vagy barátkozni olyannal aki hasonló identitású.


Ténylegesen nem érzek szexuális vonzalmat se nő se férfi iránt, szóval kérlek szépen ne írjatok olyat hogy csak kiábrándult vagyok.



2022. ápr. 24. 15:07
 1/7 anonim válasza:

Szia,


azért valami korhatárt írhatnál :)

Biztos van...

2022. ápr. 24. 15:17
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem számít nekem

Bárkivel szívesen beszélgetek :D

2022. ápr. 24. 15:49
 3/7 anonim válasza:
Férfiként szerintem "könnyebb" dolgod lesz az életben ezzel az "állapottal", talán több nőt érint ez, mint férfit, így könnyebben talál magának párt egy aszexuális férfi mint nő. Én nem vagyok érintett, úgyhogy ennyit tudtam hozzátenni a témához, de tök jó, hogy beszélsz róla :)
2022. ápr. 24. 17:00
 4/7 anonim válasza:

Én jobban érzem magam amióta tudom, hogy aszexuális vagyok. A korábbi kapcsolataimba belementem a szexbe, mert a másik nem volt aszex és szerettem volna megtartani a kapcsolatot. Most már aszex társat keresek, mert nincs igényem szexre és örülnék, ha nem kellene muszájból belemennem. Sajnos nehéz így társat találni, kevesen vagyunk aszexek.

Szívesen beszélgetek, igaz én 30 éves vagyok, de ha ez nem zavar írhatsz.

2022. ápr. 24. 18:14
 5/7 anonim válasza:
Szívesen barátkozok bármely aszex sorstársammal :D Végre valaki aki nem röhögne ki miatta
2022. ápr. 24. 21:44
 6/7 anonim válasza:
Beszélgetésben én is benne lennék 😁 szintén aszex, 20/L
2022. ápr. 24. 23:03
 7/7 anonim válasza:
Szia, ha még alkalmas nekem is írhatsz. (de más is, aki szeretne)
2022. ápr. 25. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!