Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mi a legaranyosabb uzenet...

Mi a legaranyosabb uzenet amit egy fiu irhat egy lanynak?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 17:11
 1/5 anonim válasza:
Köllő mint kiélt fődnek a ganéj... 😆
2022. ápr. 16. 20:00
 2/5 anonim válasza:

Ha szerelmes vagyok jobbakat is tudok alkotni, de most csak szimplán szimpatizálok egy lánnyal, most esetleg egy ilyen tellik tőlem ami legaranyosabb lenne:

Őszintén megmondva, elsőnek teljesen másnak gondoltalak. Nem igazán tudom ezt szavakkal leírni, de valahogy a külsőd teljesen mást sugall. Nem hittem volna, hogy a megjelenésed ellenére (aránylag szép lány, picis "ribis" a stílusa), egy ilyen visszafogott belsőt takar. Tényleg teljesen le vettél a lábamról. Annyira kis aranyos vagy. Nem tudnék kiemelni egy tulajdonságot, amit jobban kedvelek benned. Teljesen szimpatikus az egész belső éned, úgy ahogy van. Tényleg nagyon örülök, hogy megismertelek, mert nem hittem volna, hogy léteznek még ilyen lányok. Tudom jól, hogy rossz véleményel vagy magadról, nincs önbecsülésed, pedig lehetne. Te vagy a legcsodálatosabb lány akit ismerek. Minden megvan benned, ami csak kell. Okos vagy, kedves, hűséges, jó a humorod és tényleg egy csodás barátnő vállhatna belőled.



Hát igen... Nem ez a legaranyosabb üzenetem. Sajnos most tényleg hiányzik belőlem a mélyebb érzelem, de ennyire tellett.

2022. ápr. 16. 20:07
 3/5 anonim válasza:
Ez teljesen relatív, de ha egy srác teljesen kendőzetlenül kinyílvánítja a másik felé, hogy mennyire szereti, akkor az kellene a legnagyobb horderejűnek lennie. Mármint ezt volt a legnehezebb leírni/elmondani egyaránt
2022. ápr. 16. 20:27
 4/5 anonim válasza:
Ismerkedési fázisban tilos aranyosnak lenni, bízz bennem. Férfinak kell lenned, különben lábtörlőnek fog használni a csaj, vagy semmi nem lesz a kapcsolatból, mert kiábrándul belőled.
2022. ápr. 17. 00:22
 5/5 anonim válasza:

Szerintem a legelső üzenetkor a "cs" vagy "cső" szó. Ha már jól ismeritek egymást az más, de ha valaki csak annyit ír, hogy cs és semmi mást akkor általában nem írnak neki vissza a csajok.

(Főleg ha nem tudja, hogy ki vagy és nem mutatkozol be neki csak várod, hogy visszaköszönjön)

2022. máj. 2. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!