Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve ismerked...

Valakinek lenne kedve ismerkedni egy ilyen 21 éves lánnyal? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nem túl sok párkapcsolati tapasztalattal rendelkezem ennyi idősen, ami lehet, hogy hátrány, de így alakult. Elsősorban olyanokkal beszélgetnék, akik a Dunántúlon vagy a Kisalföld környékén élnek, egyszer egy párkapcsolatom már kudarcba fulladt a távolság miatt. Rólam azt érdemes tudni, hogy egy nagyon érzékeny és introvertált személyiség vagyok, elég könnyen kerülök stresszes állapotba, ezért örülnék egy megbízható, nyugodt, türelmes, megértő és szeretetteljes társnak, aki lehetőleg nem kapja fel a vizet apróságokon, hanem érett felnőttek módjára meg tudjuk beszélni a problémáinkat, akire számíthatok, amikor csak lehet, aki elfogad nagyjából úgy, ahogy vagyok, de kisebb változtatásokról lehet szó, ha ez adott esetben a másik fél részéről is működik. Őszintén szólva én egy nagyon romantikus, érzelmes embernek tartom magam, ezért előny, ha a másik fél is hasonló. Talán nincs értelme kijelenteni ennyi idősen, hogy már a végleges lelki társamat keresem, mert bármikor történhet bármi, mindenesetre, ha nagyritkán valakit megkedvelek, én igyekszem a lehető legkomolyabban venni a dolgot és hosszútávon gondolkodni. Ami még lényeges lehet az az, hogy gyereket vállalni annyira nem szeretnék, szóval olyan párt keresek, aki szintén így gondolkodik a témát illetően, állatot viszont szívesen tartanék, elsősorban macskás vagyok, de akár más is szóba jöhet. Szabadidőmben szívesen olvasok, szeretem a videojátékokat is, de csak mértékkel és elég szűk körben, zenéből nagyon sok mindent meghallgatok, de a legközelebb talán ez a rock és metál vonal áll hozzám, szórakozóhelyen sosem voltam például, számomra egy séta, kirándulás vagy túra az, ami egy nagyon jó kikapcsolódás lehet, de viszonylag ritkán van benne részem.


Lehet elég szánalmas próbálkozás itt ismerkedni, de ha valakinek van kedve küldjön üzenetet, egy kis bemutatkozással akár és majd meglátjuk mi lesz belőle. :)



2022. ápr. 3. 12:49
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
Sajnos macskák miatt tusszogok, illetve szeretnék gyereket.:( De sok sikert:)
2022. ápr. 3. 12:55
 2/37 anonim válasza:
Tapasztalatból, mindenféle fazon be fog próbálkozni. Kitartást és sok sikert!!
2022. ápr. 3. 12:55
 3/37 anonim válasza:
Gondoltam hogy írok de aztán észbe kaptam hogy itt egy szia után szokás eltűni...
2022. ápr. 3. 12:56
 4/37 anonim válasza:

Szimpatikus vagy azok alapján amit leírtál. Elég sok mindenben hasonlítunk, de sajnos az Alföldön élek és 19 éves vagyok. De én is nagyon sok sikert kívánok neked! :)


UI: Csak óvatosan az itteni emberekkel..

2022. ápr. 3. 12:58
 5/37 anonim válasza:
Hasonló vagyok hozzád, de az ország másik végéből. Mindenesetre ez egy elég összeszedett és szimpatikus bemutatkozás, szóval én is sok sikert kívánok!:) 22/F
2022. ápr. 3. 13:27
 6/37 anonim válasza:
De cuki, aranyos ez a kérdés! :D Remélem találsz valakit, akiben megtalálod a számításaid! :)
2022. ápr. 3. 13:36
 7/37 A kérdező kommentje:
Ha valaki az ország túlsó felében lakik, szinten írhat, soha nem lehet tudni. :)
2022. ápr. 3. 13:40
 8/37 anonim válasza:
Írtam de eddig semmi...
2022. ápr. 3. 13:54
 9/37 anonim válasza:
Nekem se irt
2022. ápr. 3. 14:01
 10/37 anonim válasza:
11 az 1-hez hogy újabb kamu kérdésr olvashatunk..
2022. ápr. 3. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!