Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok lenne kedvetek beszélge...

Lányok lenne kedvetek beszélgetni ismerkedni? 20+

Figyelt kérdés
Valaki?

2022. márc. 31. 22:08
 1/7 anonim válasza:
Úgy tűnik hogy nem
2022. ápr. 1. 04:30
 2/7 anonim válasza:
Mondjuk ha elmondanád, hogy ki vagy, mi vagy és mit szeretnél, akkor gyanítom lennének, akik írnak. 😄
2022. ápr. 1. 06:08
 3/7 anonim válasza:

2

Ugyanmár! Ha elmondja, akkor abba köttök bele, hogy mert biztos egy lúzer, stb. Én kiírtam egy hasonló kérdést, minden tulajdonságommal, kinézet, hobbi, jó tulajdonságok stb. Erre jöttek a kommentek, hogy egy semmirekellő gyík vagyok amiért itt ismerkedek.

2022. ápr. 1. 11:35
 4/7 anonim válasza:
Azért mindent mi sem tudunk eltüntetni, a 20+ már némileg diszkomfortos.
2022. ápr. 1. 12:25
 5/7 anonim válasza:
#4 Miért lenne az amikor 20 évesen nem is felnőtt az ember. Attól még, hogy nagykorú. Igen a nők sem felnőttek. És az sem gáz ha még nem volt barátnője. Az nem biztos, hogy az ő hibája. Egyébként lehet, hogy volt már nője is attól még, hogy ide írta ki ezt a kérdést.
2022. ápr. 1. 13:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen volt.😀 20+ azért írtam, mert kislányokkal nem szeretnék beszélgetni.
2022. ápr. 1. 16:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Akit meg érdekel ki vagy mi vagyok az írjon rám.😀
2022. ápr. 1. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!