Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt pesti srácok?

Vannak itt pesti srácok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 25 éves vagyok, szeretnék barátokat találni, mivel nagyon magányos vagyok. Budapesten élek, viszonylag a belvárosban. Jelenleg álláskeresésben vagyok, teljes munkaidőben fogok dolgozni, de mindenképpen fogok időt szentelni a barátkozásnak. Ezt azért írom le, mert sok csoporttársam sajnos eltűnt, mióta dolgoznak, kapcsolatban vannak. Egyébként se ápoltunk szoros barátságot. Szeretek sétálni, fotózni, mesterszakos diplomám van. Szóval fontos, hogy pesten élj, mert nincs annál rosszabb, amikor csak a neten keresztül tarthatod a kapcsolatot másokkal.

2022. márc. 30. 12:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
:D kiégek teljesen
2022. ápr. 1. 19:16
 12/15 anonim válasza:
Mire számítottál egy oldalon, ahol 95%-5% a férfi-nő nemek aránya, erre bedobsz egy kérdést, ahol nem írod le, hogy te mi vagy? :D
2022. ápr. 1. 19:19
 13/15 A kérdező kommentje:
Csupán azon nevetek, hogy mennyire szánalmas emberek vannak itt.
2022. ápr. 1. 19:20
 14/15 anonim válasza:
Mi lett az 1-essel?
2022. ápr. 1. 20:21
 15/15 A kérdező kommentje:
Semmi :D mihelyt rájöttek hogy férfi vagyok, még válaszra sem méltattak. Hihetetlen hova halad ez a világ
2022. ápr. 1. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!