Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hívásozás akárkivel aki értelmes?

Hívásozás akárkivel aki értelmes?

Figyelt kérdés

Szabadban dolgozom odakint és jól esne többször egy hosszas beszélgetés akármiről. Nekem mindig van témám, de szükséges hogy a másik fél is intellektuális legyen és ne érezze magát sértve ha megkérdőjelezek valamit. Határozottan állíthatom hogy rendes, normális, kedves és figyelmes ember vagyok.


A kor és a nem nem számít, csak az értelmed és a kedvességed. Szívesen csetelek is előtte, ha valakinek ez túl gyors. Én is introvertalt vagyok de már megszoktam a szociális dolgokat.


Idős férfiakkal az életről, munkáról, tapasztalatokról beszélek szívesen. Az idős nőkkel hasonlóan, de inkább a szemelyukre, érzéseikre figyelek. A fiatal lányoknál a komolytalanság, támogató, elfogadó légkör amiben kényelmesnek érzik magukat az élményeim alapján. Fiatalabb vagy velem egykorú fiúval pedig az életünk, a szórakozottság, ideák mély kibeszelese szokott előjönni.


Én huszonéves férfi/fiú vagyok.



2022. márc. 24. 17:28
 1/9 anonim válasza:
Ha nő lennél
2022. márc. 24. 17:42
 2/9 A kérdező kommentje:
Oke. Nem vagyok nő. (?)
2022. márc. 24. 17:49
 3/9 anonim válasza:
Nagyjából mikor dolgozol? Délelőtt vagy délután? Milyen platformon szeretnél beszélgetni? (a részemről a telefonhívás nem megoldható)
2022. márc. 24. 17:54
 4/9 anonim válasza:
Támogatom a felvetést.
2022. márc. 24. 18:12
 5/9 anonim válasza:
Szia, velem beszélgethetsz, 25/L
2022. márc. 24. 18:25
 6/9 A kérdező kommentje:

8:10 órától 17:45ig vagyok elérhető. Ezek között vannak hézagok, változó mikor vagyok elérhető és mikor nem, de mindig van sok szabad órám.

Telegram, messenger lehet a platform. De ha egy jó emberen múlik akkor letoltok mást is.

2022. márc. 24. 19:03
 7/9 anonim válasza:
Írj rám privátban, beszéljünk.
2022. márc. 24. 19:54
 8/9 anonim válasza:

Az #5.-öst KERÜLJÉTEK !

Veszélyes egy ALANY !

2022. márc. 24. 19:59
 9/9 anonim válasza:
#8 miért ki ő? Miért kell kerülni?
2022. márc. 24. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!