Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kaposvár közeléből bárki,...

Van kaposvár közeléből bárki, akivel lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés

Igazából barátkoznék. Jó lenne beszélgetni, talizni, elmenni erre arra, csinálni bármit.

Mostanában nagyon laposnak érzem a dolgokat, szeretnék egy kis változást. (:

24/L



2022. márc. 22. 16:30
 1/7 anonim válasza:
van sok ember
2022. márc. 22. 16:36
 2/7 anonim válasza:

Kaposváron leszek 1 hétig, ha akarsz talizhatunk, versenyem lesz ott, báttya azt is nyeri remélem

24f

193cm

105kg (versenysúly)

46os kar

19es kár (pénisz)

Pacekom határtalan stílusom nemzetközi

2022. márc. 22. 16:37
 3/7 anonim válasza:
Nem ott élek, de nem gond utazni, ha tényleg komolyan gondolod a barátságot, nem lesz az, hogy félúton jár a vonat amikor lemondod (megtörtént eset, úgyhogy ne haragudj, hogy megemlítem), első találkozás után nem állsz szóba velem többé, meg ilyenek.
2022. márc. 22. 17:08
 4/7 anonim válasza:
2-es cicafiú! Van itt ilyenből rengeteg, Karcsi bácsi betelepített néhányat. Nem kellesz még te is ide, maradj szépen otthon!
2022. márc. 22. 21:41
 5/7 anonim válasza:
Nah, már megint megjelentek itt a pedomacik és az aggszüzek. Vigyázz kérdező, az itt válaszolókkal.
2022. márc. 22. 22:57
 6/7 anonim válasza:
Én itt lakom már egy ideje. Ha van kedved dumálhatunk. Aztán esetleg el is mehetünk valamerre.
2022. márc. 23. 13:12
 7/7 anonim válasza:
Kaposvári vagyok, szívesen ismerkedek. 44F
2022. márc. 23. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!