Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lehet ez még úgy mint régen?

Lehet ez még úgy mint régen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



10 éve megismerkedtem egy lánnyal. Beszélgettünk napi szinten, találkoztunk, beleszerettem. Ő már anno azt mondta hogy csak barátok vagyunk. De én továbbra is szerelmes voltam belé és nem akartam elhagyni. Ő megismerkedett egy nálam idősebb férfival akivel később összeházasodott. Teljesen összetörtem. Kellett pár hónap hogy feldolgozzam. Majd újra el kezdtünk beszélgetni napi szinten. A szerelmi érzelmek a parázs szintjén maradtak. Nagyon jó barátokká váltunk. Kb 10 kb napi szinten beszélünk, néha találkozunk. Most viszont megismerkedett egy másik sráccal akivel nagyon sokmindenben hasonlítanak. A szerelmi érzelmek bennem újra nagyon felerősödtek és a féltékenység is. Elkezdtem attól félni hogy már a legjobb barátjának sem fog tartani. Elmondtam neki az érzelmeimet és hogy féltékeny lettem erre. Mondta hogy ne féljek, viszont én tovább és tovább folytattam. Ezzel nagyon az agyára mentem.


Nem úgy ír már mint régen. Kevesebbet ír, kissebb üzeneteket. Az a helyzet hogy nagyon a szívemhez nőtt... viszont ez a helyzet... teljesen kikészít.


Ti mit tanácsoltok?



2022. márc. 8. 02:11
 1/2 anonim válasza:

2 dolog: ez a nő brutálisan kihasznál téged, te pedig 10 éve szenvedteted magad. Miért használ ki? Mert aki bejelenti hogy szerelmes belém, azzal barátság nem tud lenni, esélytelen. Ez teljesen egyértelmű, hisz nem barátként szeret és nem is tud máshogy nézni rám. 10 éve sz-pat, majd miután ismét bejelentetted, megint nem tesz ellene semmit. A kevesebbet írás az semmi, pont hogy csak még több fájdalmat okoz. Nem tudta megmondani egyszer sem, hogy "neked ez kín, bármennyire fáj, de nem folytathatjuk".


Ami téged illet: a legeleje óta semmi köze nem volt az egésznek a barátsághoz, el is mondod hogy beleszerettél. Hülye módjára futottál utána 10 éven át, hátha valami rosszabb pillanatában lesz esélyed és valami kis falatka leesik neked is. Gratula, nem jött be (milyen meglepő), cserébe elpazaroltál éveket. Lelki roncs vagy konkrétan, egy számodra elérhetetlen nő árnyéka. Nincs saját személyiséged, nincs önbizalmad, önértékelésed. Egy szellem vagy.


Mindig lehet változtatni, rajtad múlik. Folytathatod ezt a nincstelen életet mellette, mint egy pórázon tartott kutya, vagy felébredhetsz és továbbléphetsz, hogy a maradék életedben te is megtalálhasd a boldogságot. 10 év rabság után persze nem lesz csettintésre minden megoldva, eszméletlen nehéz út vár rád önállónak lenni.

2022. márc. 8. 02:39
 2/2 anonim válasza:

Legyél kedves visszamenni oda, amikor elmulasztottál valamit. Mondjuk meg csokoltad-e akkor amikor ő kívánta... Vagy elmaradt a tömöckölés...


Egy nő biztonságot akar, úgy hogy napi szinten összeköltözz vele. Ebben volt mulasztásod? Szerintem valahol nem mertél előre lépni, amit ő kívánt volna.


Na de hiába beszélsz olyan sokat vele amikor a legfontosabbról, hogy barát vagy férj leszel egy-egy nő nem akar helyetted dönteni ért nekked kell ebben lépni és ga nem adieau! És nem mindegyik nő tesz lépéseket arra hogy dönts. És igazuk van. Vagy az egész férfi vagy viszlát.

2022. márc. 9. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!