Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki aki DC WOT/LOL?

Valaki aki DC WOT/LOL?

Figyelt kérdés

Hali!

Keresek olyan nőstényeket :'D akik úgy jártak mint én...

Keresek új game társakat hogy tudjak néha kockulni kicsit úgy hogy közben jókat nevetünk. Az sem gond ha videóznál közben! Ha úgy gondolod szeretnél új game társam lenni és jól ki jössz másokkal akkor várlak sok szeretettel!

Ui.: Fiúk is szóba jöhetnek ha nem gond nekik egy béna játékos :D



2022. márc. 3. 20:54
 1/5 anonim válasza:
Üdv. Csak ez a 2 játék jöhet szóba, vagy másra is nyitott lennél?
2022. márc. 3. 22:08
 2/5 anonim válasza:
Csak ez a 2 játék jöhet szóba? Egyébként szivesen játszanék, fiú vagyok. Én se vagyok egy pro player szóval ez nem számít.
2022. márc. 3. 22:35
 3/5 A kérdező kommentje:

Írjatok privátban és megbeszéljük :D Sajnos csak ezek vannak meg ezt is ismerős miatt de 2 hét után faképnél is hagyott a LOL ban a Wot meg régi acount és most térnék vissza... Mást nem ismerek de ha rá tudtok beszélni akkor előbb utóbb mehet...:'D Régen CS, Metin2, Call of Duty, GTA, Need for speed amikkel még játszottam sokat, most meg Sims, Heroes, House FliperŰ

Írjatok és pontosítunk!

2022. márc. 3. 23:11
 4/5 anonim válasza:
Nemértem.
2022. márc. 8. 04:00
 5/5 Alaptalanszaralak válasza:

Én szivesen mennék imádom a wotot

Csak most xboxon játszok ,

És ugy tudom pc ,xbox nem tud egyut játszani!?!

2022. ápr. 6. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!