Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szegediek! Szeretne valaki...

Szegediek! Szeretne valaki velem barátkozni?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok. 🤗


Magas, vékony, szőkésbarna hajú, kék szemű.


Nem járok egyetemre, dolgozom.

Azt csinálom amit szeretek, rugalmas időbeosztás, mellesleg nem is keresek rosszul.👌


Úgy érzem hogy a jelenlegi baráságaim kifutottak, hiába erőlködöm, meguntuk egymást, közönbösek vagyunk egymással.

Ezért keresnék új barátokat!


Személyiségem:

Kitartó, kedves, elfogadó, művelt, nyitott, megértő, ... néha lusta 😅


Amiket szeretek:

Szinte bármiről el tudok beszélgetni.

Egyedül a számítógépes játékok/ programozás, illetve a sportok nem érdeklnek annyira.


De pl a mindennapi élet, politika, közélet, érzelmek, pszichológia, divat annál inkább. 😉



-----

Olyan személyt keresek, aki:


● 16-25 éves, fiúk/lányok egyaránt

● Olyat, aki rendszeresen, havi 1-2x alkalommal találkozna velem SZEMÉLYESEN Szegeden

● Általános műveltsége megvan (nem bunkó, nem buta)

● Akivel kölcsönösen el tudunk beszélgetni, érdeklem (nem csak magáról beszél, illetve nem csak engem hallgat)

● Nem alkoholista vagy drogos



Ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor legyél szíves írj egy rövid bemutatkozást nekem üzenetben!

Korod, nemed, lakhelyed és rövid bemutatkozás. 😁


○ Elsődlegesen barátkozni szeretnék!

Szingli vagyok, de ha valaki ismerkedni szeretne, akkor azt is meghallgatom! Hetero vagyok.



2022. febr. 12. 15:19
 1/3 anonim válasza:
Én szívesen barátkoznék
2022. febr. 12. 18:21
 2/3 anonim válasza:

Én sajnos öreg vagyok "hozzád"


üdv 33/F

2022. febr. 19. 16:22
 3/3 anonim válasza:
Ja ha hetero vagy akkor nem :D
2022. márc. 23. 05:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!