Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akad itt ilyen 18-25 éves ember?

Akad itt ilyen 18-25 éves ember?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy sok elvárásom van, de a legrosszabb ami történhet, hogy nem járok sikerrel. :D

Szóval, olyan embereket keresek, akik:

-teljes mértékben elfogadóak másokkal szemben, nem ítélkeznek és nem gyűlölködnek.

-nem tudják elképzelni az életüket képzőművészet és zene nélkül.

-szeretik az elvont, szürreális, sötét és misztikus dolgokat.

-inkább visszahúzódó, introvertált típusok.

-állatbarátok és szeretik a természetet.

-nyitottak egy mélyebb, minőségi baráti kapcsolat kialakítására, illetve tiszteletben tartják, hogy csak barátkozásról van szó.

-nem isznak mértéktelenül és nem drogoznak.

-budapestiek, de ettől el tudok tekinteni (csak legyen meg a lehetősége a későbbiekben a közös programoknak is).


Ha magadra ismertél és szeretnél egy hozzád hasonló 19 éves lánnyal barátkozni, írj egy privát üzenetet. A nemed lényegtelen. :) (Nem biztos, hogy rögtön tudok válaszolni, lehet várnod kell egy-két napot, ezért előre is bocsi.)



2022. febr. 10. 14:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
Kicsúsztam egy évvel, 26 vagyok. Sajnálom, hogy 25-ben maximalizáltad az életkort, mert PONT megfelelek a kritériumaidnak (annyi, hogy vidéki vagyok).
2022. febr. 10. 15:07
 2/13 anonim válasza:

Én is vidéki vagyok, 26

De a többinek szintén megfelelek

2022. febr. 10. 15:23
 3/13 anonim válasza:

Az egész lényem egy elvont, szürreális, sötét katyvasz, de hazudnék ha azt mondanám, hogy nem tudom elképzelni az életet képzőművészet nélkül és legfeljebb fantázia szinten mozgatnak meg a misztikus dolgok, de amúgy nem hiszek ezekben.


Ezt leszámítva mindent kipipálhatnék a listádról, de nincs kedvem interjúzni egy barátságért.

2022. febr. 10. 15:51
 4/13 anonim válasza:
88%-ban megfelelek ezeknek (kiszámoltam). Teljes egyezés nem hiszem, hogy bárkivel valaha lesz, mert két teljesen egyforma ember nem létezik. De szerintem e 12% eltérés ellenére jó barátok lennénk. Én is mély barátságot keresek, de nem igazán járok sikerrel, bár volt már hosszabb, több évig tartó, de végül mindig lett valami, ami miatt meghíúsult. De ha te elfogadó vagy (én is, ebben például megfelelek), akkor szerintem nem lesz gond.
2022. febr. 10. 16:17
 5/13 anonim válasza:
Bocs, de nálam te estel ki! Nagydumás, népszerű vagyok, utalom a sotet dolgokat, a kepzőművészet szerintem értéktelen butaság, amúgy sem győzött meg a bemutatkozod! Ha van vmi pkazacica baratnod, akik szeretnek bulizni, vasarolni, bevallaosak, írjanak ram! Nálam te estel ki csajszi
2022. febr. 10. 16:18
 6/13 A kérdező kommentje:

Misztikus dolgok alatt nem azt értettem, hogy hiszek a szellemekben, vagy ilyesmi, mielőtt még valaki félreértene. :D Inkább arra gondoltam, hogy szeretem a misztikus hangulatú zenéket, vagy festményeket.

Amúgy szó sincs interjúztatásról, egyszerűen tudom miken szokott elbukni nálam egy kapcsolat, és próbálom kikerülni ezeket a dolgokat, mert elég lehangoló, mikor több napnyi beszélgetés után derül ki, hogy a másik minden hétvégén idiótára szívja magát, vagy lelkesen megy mocskos b*zizni...


Utolsó, neked meg gratulálok az értelmi szintedhez. :D

2022. febr. 10. 16:26
 7/13 anonim válasza:
Miért is? Mert nem vagyunk egyformak? A te értelmi szinted a béka segge alatt sincsen kepzomuveszettel meg sotetsegkedvelessel
2022. febr. 10. 19:00
 8/13 anonim válasza:
Chill, 5-ös és 7-es. Komolyan, ebben a kategóriában mi a fax baja van a válaszolóknak?
2022. febr. 10. 19:17
 9/13 anonim válasza:
Ha intro vagy akkor minek akarsz baratokat?
2022. febr. 11. 05:47
 10/13 anonim válasza:
Miért ne lehetne barátja egy introvertált embernek? Alapvetően az ember társas lény...
2022. febr. 11. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!