Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki baràtkozni egy 21 éves...

Valaki baràtkozni egy 21 éves sràccal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 21 éves egyetemista sràc vagyok. Sajnos nem bővelkedem a baràtok szàmàban, ennek az oka az, hogy nekem nagyon fontos a minőség, a mennyiség pedig nem fontos.

Szeretnék mély baràtsàgokat kialakítani.

Rólam annyit, hogy nyitott vagyok szinte bàrmilyen témàra, mindent meg lehet velem beszélni. Néha előfordul hogy ideges leszek, ha valaki nem érti meg amit mondok, de àltalànossàgban nem jellemző ràm, hogy hamar ideges lennék.


Jelenleg egyetemre jàrok, gépészmétnöki szakra, így nem meglepő, hogy érdekel minden ezzel kapcsolatos dolog.

Külsőre àtlagosnak mondanàm magam. Nagyjàból 180 centi magas, barna haj, zöld szem, àtlagos testalkat.

Nagyon szeretem a kinti tevékenységeket, így lehetőleg olyan emberek tàrsasàgàt keresném, akik szintén nyitottak a kinti programokra.


Tényeg csak baràtkozni szeretnék, semmi többet, mielőtt még többet làtna bele bàrki is.


2022. febr. 10. 12:56
 1/3 anonim válasza:
Nem à, hanem á, ezt miért rontja el minden ember?
2022. febr. 10. 22:09
 2/3 anonim válasza:
oké,menjunk kutyát sétáltatni
2022. febr. 11. 07:38
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Ha gondolod, nekem írhatsz, 20 éves lány vagyok, szívesen barátkoznék, szimpi vagy, nekem is hasonló a természetem. Elkezdhetünk beszélgetni, aztán majd látjuk.

2022. febr. 23. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!