Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetni?

Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés
29 éves nő vagyok. Remélem akad valaki, aki beszélgetne (nem szex téma és nem is ismerkedem)

2022. febr. 7. 18:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha nem akarsz ismerkedni, akkor minek beszélgessek veled? Semmi kedvem sincs egy sokadik gyakoris levelezős nőhöz, aki más platformra se képes átmenni, nemhogy élőben is talizon.
2022. febr. 7. 18:40
 2/11 anonim válasza:
Csak beszélgetni!? Olyan szempontból ismerkedni, én se szeretnék!
2022. febr. 7. 18:42
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes hozzászólásokat :D azt hiszem nincs kőbe vésve, hogy itt csak, és kizárólag ismerkedni lehet és nem csak simán csevegni, beszélgetni. Ha nem elégítem ki az igényeket, akkor miért nem lehet egyszerűen továbblapozni. Ti megspóroltok egy kommentet én pedig egy szemforgatást.
2022. febr. 7. 18:44
 4/11 anonim válasza:

2# esként

Bocs! Én arra értettem, hogy ismerkedni olyan szempontból nem szeretnék (párkapcsolati szempontból és végett), nem keresek társat! De beszélgetni szívessen! Félre érthető volt, bocs!

2022. febr. 7. 18:48
 5/11 anonim válasza:
Sosem értettem azt, amikor úgy elkülönítik egymástól az ismerkedést és a beszélgetést. Ha csak szimplán elkezdesz valakivel beszélgetni, akkor is megismered valamilyen szinten, illetve kialakult benned egy kép a másik személyről.
2022. febr. 7. 23:47
 6/11 anonim válasza:
Szia, itt vagy?
2022. febr. 8. 04:00
 7/11 anonim válasza:

Vannak/ vagyunk! Csak ki kell szűrni, még jó hogy van olyan funkció ahol tiltani lehet a nyomulósokat!

F

2022. febr. 8. 05:43
 8/11 anonim válasza:
Én nem akarok nyomulni. Introvertált távolság tartó, olykor csendes vagyok. Ha nagyobb társaságba kerülök szeretek elvegyülni és nem felhívni rám a figyelmet. Gyakran igénylem az egyedül létet és nagyon szeretem a hosszú esti sétákat.
2022. febr. 8. 07:11
 9/11 anonim válasza:
Írj rám, ha gondolod :) 26 éves nő vagyok, én is beszélgetnék.
2022. febr. 8. 12:03
 10/11 anonim válasza:

ha van érdekes téma, talán van miről beszélni


29F

2022. febr. 8. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!