Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedved közös programokhoz...

Van kedved közös programokhoz egy új baráthoz?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok (39 éves), egy nővel szívesen mennék el kirándulni, vagy csak sétálni, színházba, moziba, múzeumba, állatkertbe, könyvbemutatóra stb.

Ha hozzám hasonlóan te is idáig inkább otthon ültél, de lenne kedved kimozdulni, fiatalabb vagy 39 évesnél, de azért elmúltál már 18, akkor beszélgessünk, írjunk egymásnak, aztán kitalálhatnánk az első közös programot.


2022. febr. 5. 06:07
 1/3 anonim válasza:
Túratárs oldal
2022. febr. 5. 06:30
 2/3 A kérdező kommentje:

Próbáltam a túratárs oldalt. Már ott is kérik a bankkártya adatokat, annyira nem bízok az oldalban, a nélkül pedig használhatatlan.

De azért köszi, nekem is jó ötletnek tűnt.

2022. febr. 5. 06:44
 3/3 anonim válasza:

2. Hát csak a szokásos netes fizetés (sose volt problémám vele az oldalon)..., de talán van más módja is a tagdíj rendezésre.

Ill. ott van még a FB oldaluk is, az ingyenes.

1.

2022. febr. 5. 06:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!