Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szeretne beszélgetni?

Valaki szeretne beszélgetni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 31. 18:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam neki. Köszönöm az ötletet. Elmesélnéd hogyan történt, amikor ez volt neked?
2022. jan. 31. 20:03
 12/16 anonim válasza:

Igen, szívesen :)


Ötödikes voltam, és az egész úgy kezdődött hogy egy matekra jártunk. (Igen,nagyon romantikus)


A barátnőim sokszor mondták, hogy sokat néz, meg minden, és ezzel keltette fel az én érdeklődésem.


Aztán egy nap, vett nekem a büfében egy Maoamot (omájgád!!!)

és onnantól kezdve nekem is tetszett a srác.


Aztán bejött az online oktatás, és az egyik zoom óra alatt rámirt, tudjátok ott lehet privát üzit küldeni.

Nem haboztam, gyorsan elkértem a Skype-jat, és az egész online oktatást végig cseteltuk. Közbe bevallotta hogy tetszem neki, és én is neki.


Hatodik elején találkoztunk újra személyesen.

Hozzá kell tennem, mindketten nagyon szégyellősek voltunk, szóval, élőben nem sokat beszélgettünk, inkább cseten xddd


De amúgy voltak nagyon cuki pillanatok, például egyszer majdnem megvert egy gyereket, aki engem bántott, meg olyan is volt, hogy kaptam tőle karácsonyra ajándékot. Egy nagyon szép karkötőt.


Aztán felvettek mindkettőnket hatosztályosba, és hát én "szakítottam" vele.


Ez az első "szerelmem" sztorija, és ugyebár valójában nem is volt szerelem, de erre mindig szívesen fogok visszaemlékezni :)



Kérdező, te is elmeséled a történeted?

2022. jan. 31. 22:25
 13/16 A kérdező kommentje:

Persze. :)

6.osztályos voltam, és év elején jött az osztályomba egy fiú. Olyan, mint a többi. Nem foglalkoztam vele. Van három testvére, ők is ekkor kerültek be az iskolámba. 6.osztály év végére szerelmes lettem az új osztálytársam bátyjába, aki egy évvel felettünk jár. Eljött a nyári szünet, nem tudtam, hogy mit tegyek az ügyben. Be voltam iratva egy táborba, és az a bizonyos személy húga és ment oda. Írtam a bizonyos személynek egy levelet (kézírással), és elküldtem neki a húgával. Ő el is vitte. Másnap nem történt semmi, de a harmadik nap ő is írt. A tábor utolsó napjaiban elkértem az email címét, ő megadta, és azóta levelezgetünk. Soha nem mondta, hogy szeret, de vannak erre utaló jelek, meg sokak szerint tetszem neki. Nem rég elhívott, hogy találkozzunk. :)

2022. febr. 1. 06:18
 14/16 anonim válasza:

Aaaaw. Ez nagyon aranyoooos


Ezek alapján biztosan tetszel neki.


Sok sikert!! 💕💕



Tanács: Addig ne mondd hogy szereted, ameddig ő nem mondja.

(12-es voltam)

2022. febr. 1. 16:54
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

A tanácsokat is! :)

2022. febr. 1. 18:46
 16/16 anonim válasza:
szívesen :-)
2022. febr. 2. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!