Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Meleg fiúk, lenne kedvetek...

Meleg fiúk, lenne kedvetek komolyabb barátkozásra?

Figyelt kérdés
A kérdés diszkriminatív lehet másoknak, de valójában az is. Elsősorban azért szeretnék szintén meleg fiúkkal barátkozni, mivel még soha nem kötöttem egy ilyen orientációjú emberrel barátságot és bízva bízom benne, hogy jobban tudnánk kölcsönösen megosztani saját problémáinkat bármivel kapcsolatban. Legalábbis én sokkal könnyebben lennék erre képes, ha tudom, hogy a másik fél is meleg. Legfőképp a 16-tól 22-ig kiterjedő korosztállyal szeretnék ismerkedni, hiszen én is ebbe tartozom. Szabadidőmben szeretek biciklizni, futni, úszni, szinte bármilyen sportra vevő vagyok, újakat is szívesen kipróbálok. Mindemellett szívesen töltöm az időmet rajzolással, festéssel , versírással , bár ezekben közel sem vagyok profi, de legalább kikapcsol... :D Az olvasás nagyon le tudja kötni a figyelmemet, főleg ha jó is az adott mű. :D Főleg krimiket szoktam, de nyitott vagyok pl. a pszichológiáról, önfejlesztésről, tanulásról szólóakra is. Mostanság nem nagyon nézek filmeket, sorozatok, de gondolom ezt is megemlítem, hátha ez is fontos lehet valaki számára. :D A legkedveltebb filmműfajaim: thriller, romantikus, filmdráma, akció, sci-fi. Szeretett filmeim közé sorolnám: Harry Potter, LOTR-trilógia, Hobbit-trilógia, After- összes része, Dűne, Interstellar, The Devil wears Prada, Underworld-nem az összes része, Monster-in-Law. A zenehallgatás a mindennapjaim nélkülözhetetlen részévé forrta ki magát az elmúlt időben. Leginkább popot, komolyzenét, hallgatok. Legszívesebben hallgatott előadóim Lana del Rey valamint Ariana G. Lehet nem úgy tűnik, de természettudományos beállítottságú vagyok, majd szakmát is ilyen irányában szeretnék választani. Amit a belsőmről kell tudni, hogy nyitott, segítőkész, csendes típus vagyok. A csendesség az abból fakad, hogy nem könnyen nyílok meg másoknak, azonban ha valakinek ezt sikerül elérnie, teljesen felszabadulttá válok, s ekkor előjön a cukkolódó, "viccesebb" énem. Nagyon szeretek másokon segíteni, ha valami baja van valakinek, igyekszem megoldást találni rá. Örülök, hogy ha a számomra fontos emberek jól érzik magukat a környezetükben. Azonban nem szabad elfeledkezni arról, hogy halat szálka nélkül, embert hiba nélkül nem lehet találni. Ahogy már említettem, tényleg nehezen nyílok meg másoknak, ennek szerintem az lehet az oka, hogy nálam nem egyszerű eset, hogy valaki elnyerje a bizalmamat. Ezen kívül sokszor elég makacs vagyok, persze meghallgatom a másikat amit mond, de sokszor így is csak megyek a fejem után- ezen igyekszem dolgozni. Amikor fel vagyok pörögve és vicces kedvemben vagyok, akkor mindenféle hülyeséget hordok összevissza, illetve találok ki, valamint ekkor még a szokásosnál fárasztóbbak a "poénjaim" is - szóval hozzám kell a türelem... :D Az kifelejtettem, hogy még középiskolás vagyok - a szorgalmas "fajtából". Összességében ennyit szerettem volna leírni. Remélem lesz olyan akinek szimpatikus vagyok. :) Ha igen, akkor kérlek, hogy legalább ilyen hosszú szöveget írj, de felőlem akár hosszabb is lehet.

2022. jan. 29. 14:48
 1/5 anonim válasza:
Merre?
2022. jan. 29. 15:23
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es válaszadónak:Igazából nekem nem annyira számít. Ha megtaláljuk a közös hangot, szerintem a baráti kötelék úgy is megmaradhat, távolságtól függetlenül. Kérdésedre választ adva, azonban Csongrád-Csanád megye, Pest megye, valamint Bács-Kiskun megye lenne a legjobb.
2022. jan. 29. 15:35
 3/5 anonim válasza:
Huhh, ezt még elolvasni is sok(k) volt. Így inkább nem!
2022. jan. 29. 16:28
 4/5 anonim válasza:

túlságosan hivatalos:D picit szabadabban írnál, többen is érdeklődnének.


Bár add magad.

2022. febr. 1. 13:43
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez próbálkozik a politikai oldalone is, mint nem LMBTQ aktivista. Kezd bedilizni kicsit, ez tisztán látszik.
2022. febr. 1. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!