Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve beszélgetni?

Valakinek van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és szívesen beszélgetnék valakivel. Főleg olyan barátokat keresek akik nem tűnnek el pár levél váltás után.



Rólam:



- Nő vagyok.



- Nagyon szeretem az állatokat.



- Csak barátkozás jöhet szóba nem célom az ismerkedés szigorúan csak barátokat keresek.



- Szeretek filmeket nézni,szeretek olvasni. Bulizni nem járok inkább kirándulok egyet a természetben.


Mindenkivel szívesen levelezek nemtől függetlenül az a lényeg,hogy jól eltudjuk beszélgetni.


20-30-as korosztályba keresem a levelőző partnereimet.


2022. jan. 28. 10:20
 1/4 anonim válasza:
Nem szoktam eltűnni, csak akkor, ha a másik fél egy szavas válaszokat ír, vagy a szia mizunál nem jutunk tovább, mivel erre nem lehet értelmesen reagálni. Elolvasva a leírást több ponton is hasonlítunk, van amiben nem, de az nem baj, unalmas lenne a világ ha mindenki egyforma lenne, szóval szerintem nem lesz gond.
2022. jan. 28. 10:34
 2/4 anonim válasza:
Csak ámulok és bámulok, mennyire megváltozott az, ahogyan a mai fiatalok értelmezik a szavakat. Réges-régen a "barátokat keresek" is az ismerkedés körébe tartozott, hiszen mindenkivel "ismerkedünk", akit addig nem ismertünk (amíg nem kezdtünk levelezni, beszélgetni). De megértettem, a kérdező nem a szerelmét keresi, hanem haverokat. (Nem bántó szándékkal írom: ha az igekötő ("el") és az ige ("beszélgetni") között más szó áll, mindhárom szót külön írjuk; "el tudjunk beszélgetni").
2022. jan. 28. 19:12
 3/4 anonim válasza:
Jaj Annyira szeretem mikor barátkoznak az emberek és nem uszítják egymást vagy fúrják hátulról. Én nem írok neked de te csak toljad neki csaj. :)
2022. jan. 28. 23:03
 4/4 anonim válasza:
Írj nyugodtan, szívesen beszélgetek☺️
2022. jan. 29. 01:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!