Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetni valaki?

Beszélgetni valaki?

Figyelt kérdés

Nem az első kérdésem... Olyanokat keresek, akikkel úgy lehet beszélgetni, hogy adott esetben nem kell minimum 24 óránként lejelentkezni, illetve nem kell kötelezően témát feldobni....

Nem mindig vagyok aktív. Van, hogy napokra eltűnök, de ezért ne legyen "sértődés" a reakció. Megvan a magam baja, a magam elintézendő dolgaim...


Ami még fontos: 34 éves, elvált nő vagyok és nem! nem partnert keresek!

30 és 45 közötti beszélgető partnert szeretnék! :)


2022. jan. 24. 19:31
 1/7 anonim válasza:

Csak beszélgetni!?Nem keresekpartnert én sem! De én sem tudok válaszolni rögtön! Van hogy kimarad egy-egy nap!

Ha, nincs jobb beszélgetőpartner,szívessen!?

2022. jan. 24. 19:49
 2/7 anonim válasza:
Ha kitartóbb lennél, nem kéne újra és újra kérdést kiírnod. Mi bajod a régiekkel?
2022. jan. 24. 20:12
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem bőven elég kitartó és elnéző vagyok!

De ha 2 napig nem írok, akkor a következő üzenetemre ne tiltás legyen a válasz! :)

2022. jan. 24. 20:43
 4/7 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek, de én sem leszek itt folyamatosan. Írj, ha gondolod. (F39)
2022. jan. 24. 21:03
 5/7 anonim válasza:

Én is szívesen beszélgetek veled ha gondolod. :)

34 F

2022. jan. 24. 22:15
 6/7 anonim válasza:
Én is szívesen beszélgetek! Írj ha van kedved! 🙂
2022. jan. 24. 22:31
 7/7 anonim válasza:
Szivesen
2022. jan. 25. 04:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!