Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » LMBTQ személyek, lenne kedvete...

LMBTQ személyek, lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés

17 éves biszex lány vagyok. Érdeklődési köreim a spiritualitás, animék, pszichológia, művészetek. Szabadidőmben szívesen olvasok, verseket írok vagy gitározom. Még nem coming outoltam, ami megnehezíti az barátok keresését az LMBTQ+ közösségből, így ezt a platformot hívom segítségül.

Ha nem vagy LMBTQ tag, de úgy érzed vannak közös érdeklődési köreink nyugidtan rám írhatsz. Inkább lányokkal beszélgetnék, de fiúk is írhatnak.



2022. jan. 23. 22:53
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Van pár közös érdeklődési körük, az olvasás és a pszichológia.


Ha gondolod nyugodtan írj rám.


17LL.

2022. jan. 23. 23:10
 2/7 anonim válasza:
Van közös érdeklődésünk, bár én hetero vagyok, egyáltalán nem zavar a dolog, volt már bi lány barátom (bár ő sokáig titkolta előttem is), nem emiatt romlott meg a barátságunk. Erről is beszélhetsz velem nyugodtan, ha szeretnél, egyáltalán nem zavar.
2022. jan. 24. 09:15
 3/7 anonim válasza:
Szia. 16 éves genderfluid leszbikus vagyok. Én is szeretek animéket nézni, olvasni, (verseket) írni és gitározással is szoktam próbálkozni.
2022. jan. 24. 09:57
 4/7 anonim válasza:

Szia! Én is szívesen beszélgetek veled,van pár közös érdeklődési körünk,bár én heteró vagyok szívesen elbeszélgetek bármiről nyugodtan írj.


18/L

2022. jan. 24. 10:38
 5/7 anonim válasza:
Szia! Van pár hasonló érdeklődési körünk, szóval ha gondolod, írj
2022. jan. 24. 14:57
 6/7 anonim válasza:
Bocsi, a kor lemaradt. 16/L
2022. jan. 24. 14:58
 7/7 anonim válasza:
Sziaaa irj 16/L
2022. jan. 25. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!