Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Leszbi lányok vajon nyitottabb...

Leszbi lányok vajon nyitottabbak lennének egy férfi barátságára?

Figyelt kérdés

Szinte csak férfi barátaim vannak. Próbáltam szerezni eddig (hetero) nőket barátnak, de szinte sosem jön össze, több okból:

- amelyik kapcsolatban van, a párja nem örülne neki, féltékeny lenne rá, félne hogy rámozdulok

- amelyik szingli, az vagy mindent akar tőlem vagy semmit, engem valahogy nem szoktak lebarátzónázni, maximum olyan van hogy valaki úgy akar megtartani hogy közben azt várja hogy vonzódok iránta de nem akar semmit, ez nem barátság csak egonövelés


De olyan szinte soha nem fordul elő, hogy igazi baráti szempontból akarna valaki velem kapcsolatot. Arra gondoltam, hogy talán a leszbik között több esélyem lenne, mert nem forrhat közöttünk szexuális feszültség.


Van létjogosultsága ennek a gondolatnak?



2022. jan. 17. 20:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem értem miért ebbe a kategóriába rakta, kérném áttenni a "Leszbikusság" kategóriába.
2022. jan. 17. 20:52
 2/7 anonim válasza:
A sorok küzül azt olvasom ki, hogy te férfi vagy. Melegként lehet esélyed a GBF (gay best friend) státuszra, de hetero férfi-nő barátság csak olyan esetben működhet (értsd: romantika nélkül), ha még gyerekkorban/diákévekben indult.
2022. jan. 17. 21:38
 3/7 anonim válasza:
#2 ez über nem igaz. nekem is vannak nő barátaim. miért ne lehetne beszélgetni valakivel aki amúgy érdekes, ha nem akarnak egymástól semmit. szerintem ez akkor lehet így ha valaki nem találja senkivel sem érdekesnek egymást a szexen túl. van sok ilyen ember is, de sokan meg nem ilyenek.
2022. jan. 17. 23:10
 4/7 anonim válasza:
Valamit nagyon rosszul csinálsz. Nekem vannak nő barátaim és működik. Ahol féltékenység van, az a kapcsolat nem működik, szóval ozt úgyis mindegy. Ha pedig szingli, lehet tisztázni az elején, hogy mit akarsz, a legtöbb el fogja fogadni.
2022. jan. 18. 09:42
 5/7 anonim válasza:
De amúgy miért fontos, hogy nő barátod is legyen? Szerintem ezek nem úgy alakulnak ki, hogy valaki eldönti, hogy most kell neki egy női barát, vagy fordítva. Inkább találkozik két ember, akik jól megértik egymást, de nem akarnak többet. Ezt erőltetni nem lehet szerintem.
2022. jan. 18. 09:59
 6/7 anonim válasza:
#5 Egyetértek, a barátságban elvileg nem kellene számítson a másik neme.
2022. jan. 18. 11:00
 7/7 anonim válasza:

Én is az 5-össel értek egyet.

Példának okáért: én imádok arról beszélgetni a barátnőimmel, hogy milyen ruhát vettem, mivel szemezek, milyen körmöm van most, és erre van is igényem. Ezt egy pasival nem feltétlenül tudom megbeszélni.

Nyilván, ettől függetlenül más témákról is beszélünk. Az évfolyamtársaimmal is kijövök (informatikát tanulok, szóval a csoport 95% fiú), de nem tudtam belsőséges baráti kapcsolatot kialakítani egyikkel sem, mert míg nekem szenvedélyem az öltözködés, addig nekik pl. a videójáték. Az utóbbi pedig engem nem izgat. És ők is tök jól elvannak egymással erről beszélgetve. A közös téma meg általában politika, aktuális hírek, hol-mi történik vagy épp az egyetemi dolgok.

2022. jan. 18. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!