Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetni?

Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha valakinek van kedve beszélgetni/barátkozni vagy csak úgy, írjon nyugodtan. Akár snapen is beszélhetünk nekem mindegy.

Azért kérek mindenkit hogy csak max 17 éves korig írjatok, afölött már kicsit fura lenne :)

És megkérek minden idióta trollt és minden 30 év fölötti bácsit hogy keressen magának más társaságot. Köszi :D


2022. jan. 13. 18:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha valakinek még fontos, lány vagyok
2022. jan. 13. 18:04
 2/9 anonim válasza:
30 év felett még nem bácsik az emberek...
2022. jan. 13. 18:06
 3/9 anonim válasza:
Persze írj rám. Elveszek a sok privát közt amivel elárasztanak.:D
2022. jan. 13. 18:11
 4/9 anonim válasza:
#2 neki bácsi mert dupla annyi idős mint ő, és ez így van jól.
2022. jan. 13. 18:28
 5/9 anonim válasza:
Nincs jól, mert akkor sem bácsi egy 30 év felett és emiatt mindenféle téves dolgok alakulnak ki.
2022. jan. 13. 18:44
 6/9 anonim válasza:
#4 a kor csak egy szám. Nem tehet arról az ember, hogy mikor született, nem ő dönti el. Aki ez alapján válogat, hogy kikkel áll szóba, az egy burokban él. És elég sokan élnek úgy ahogy tapasztalom, itt se szoktam válaszolni azoknak, akiknek ez az első kérdése.
2022. jan. 13. 19:24
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó oké bocsi. Mielőtt még háború törne ki, akkor a 30 éves emberek nem bácsik na. Ezt csak azért mondtam mert írtak már rám ilyenek.

Kedves drága 5-ös! Nyanya a tudod ki.

És jó lehet hogy a kor az csak egy szám, de akkor se szeretnék olyan emberrel beszélgetni aki az apám lehetne. Nagyon remélem hogy ezt megértitek :)

2022. jan. 13. 20:01
 8/9 anonim válasza:
Aludsz?
2022. jan. 14. 03:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Mostmár nem:D ha szeretnél írj nyugodtan.
2022. jan. 14. 07:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!