Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki beszélgetni...

Szeretne valaki beszélgetni bármiről is?

Figyelt kérdés
Szeretek új embereket megismerni, de mivel introvertált vagyok, és enyhén Aspergeres is, ezért élőben sohasem ment annyira az barátkozás. A jelenlegi helyzet miatt most nyitottabbak talán az emberek online barátságokra is. Írásban könnyen és gördülékenyen kommunikálok, de előfordul olykor hogy “elegem lesz a kommunikációból” és akkor lehet, hogy 1-2 hétre “eltűnök”. Szeretem a művészetet, a komolyzenét és a természetet, szeretek olvasni és tanulni (nyelveket, meg ami épp megtetszik). De bármiről szívesen beszélgetek. Elfogadom más emberek ellentétes nézőpontját (a rasszista, homofób, elvakult hívő stb. jellegű emberekkel viszont nem tudok mit kezdeni), amíg azt látom, hogy ez kölcsönös. Szeretek vitázni, mármint intelligens módon, érvekkel megtámogatva. Ha szeretnél beszélgetni, kérlek írj privát üzenetet, és ha már én vettem a fáradságot, kérlek te is írj magadról pár sort. A tőmondatos, kétszavas üzenetekre nem válaszolok. Szép napot kívánok!
2022. jan. 7. 10:50
1 2
 11/16 anonim válasza:
A rasszizmusban speciál semmi "dogmatikusság" nincs, egy teljesen természetes ösztönös emberi reakció.
2022. jan. 7. 11:32
 12/16 A kérdező kommentje:
Attól, hogy te ezt gondolod, én még nem tudok vele mit kezdeni.
2022. jan. 7. 11:35
 13/16 anonim válasza:
Nem.
2022. jan. 7. 12:24
 14/16 anonim válasza:
Hát ez katasztrófa
2022. jan. 7. 21:26
 15/16 anonim válasza:

Szerintem, a barátság mindig is kor függvénye lesz, mert nem túl valószínű, hogy 30-40 év korkülönbség ellenére barátság alakul ki. Ha nem írod ki a korodat, az jelentősen lecsökkenti annak az esélyét, hogy barátság jön létre közted és a jelentkező felek között.

Biztos van pár kivétel, de könnyebben megy a barátkozás, ha tudod, hogy a másik nem egy 50 éves pali, miközben te pl. 17 éves vagy.

Ez természetesen csak az én személyes véleményem, mert nálam már a 3-4 év korkülönbség is problémát okozhat. Én csak a saját korosztályommal tudok barátkozni, de biztosan vannak olyanok is, akik a szüleik vagy akár az unokáik korosztályában keresik a hozzájuk illő beszédpartnert.

Az, hogy milyen nemű a kérdező, tényleg sok esetben elhanyagolható, ha csak barátokat keres, de én azért szeretem, ha kiírják, és én is mindig kiírom a barátkereső kérdéseimben.

Mondtad, hogy szeretsz vitázni, ez is egy egész jó vitatéma. Érdekel, mi járhat egy olyan ember fejében, akinek a kor egyáltalán nem számít, de gondolom, ez csak személyiségtől függ.

2022. jan. 7. 21:53
 16/16 anonim válasza:
Szerintem felesleges irni neki, flgmaskodik mar itt is menjen a pitsaba
2022. jan. 8. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!