Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szeretne barátkozni?

Valaki szeretne barátkozni?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva töltöm a 17. életévemet, budapesti srác vagyok. Barátok mennyiségére nem panaszkodhatok, van elég. A legtöbb ilyen kapcsolatom felszínes, és nincs nagyon olyan barátom akire úgy igazán számíthatnék. Nemtudom hogy ez véletlen-e, de a barátaim közül a lányok sokkal közelebbi barátok, például lehet velük érzelmekről beszélni, meg jobban lehet beszélgetni stb, míg pl az egyik haverom mondta is hogy a fiúk nem beszélnek érzelmekről(Én nem értek vele egyet de ki tudja). Lehet hogy ez csak tiszta véletlen, de szerintem néha nem csak a felszínes barátságok a jók. Tehát ha olyan ember vagy aki nem csak felszínes barátságot keres, tökmindegy hogy fiú vagy lány vagy más, írj nyugodtan

2022. jan. 2. 21:50
 1/4 anonim válasza:
Lehet egy kérdésem privátban?
2022. jan. 2. 22:18
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen persze
2022. jan. 3. 05:43
 3/4 anonim válasza:
Szoval homár vagy
2022. jan. 3. 07:32
 4/4 anonim válasza:
Én messzebb lakom, de ha gondolod írhatsz. 19L
2022. jan. 3. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!