Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetés most? Nem tudok...

Beszélgetés most? Nem tudok aludni. (22F)?

Figyelt kérdés

Szeretnék most gyorsan beszélgetni valakivel, egy anonim cset oldalra is felmehetünk h ne kelljen várakozni. Pár kulcsszó magamról:

INTJ (igen, én értem ezeket a betűket, és SZERETEM az mbtit.), miszticizmus, sztoicizmus, politika, gazdaságtan, mandelbrot, matematika, bölcsészet, szeretet, pszichológia, pszilocibin, dmt, vegaság, függetlenség, önállóság, céltudatosság, koncentráció.


Ez egy kísérlet. Megnézzük, van e olyan aki ezek alapján rám ír. Ezek azok, amikkel sokat foglalkoztam és amikben építettem a tudásomat.



2021. dec. 29. 04:38
 1/4 anonim válasza:
Ha nem megy az alvás éjjel, akkor kerüld a gépet, kütyűt, stb. olvass KÖNYVET! Jobban segít
2021. dec. 29. 08:51
 2/4 anonim válasza:
ma éjjel is?
2021. dec. 29. 10:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Bármikor lehet írni még, felnézek párszor.
2021. dec. 29. 11:28
 4/4 anonim válasza:
Hali, nekem írhatsz!
2021. dec. 30. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!