Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyanok akik New...

Vannak itt olyanok akik New Yorkban élnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Barátkozni szeretnék olyannal aki New Yorkban él, nagyon tetszik a város bár még nem jártam ott.

Jó lenne egy barát aki tudja milyen ott az élet a lehetőségek stb

16L


2021. dec. 28. 12:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
yes, i am from New York City
2021. dec. 28. 13:16
 2/14 A kérdező kommentje:

Do you speak hungarian?

how old are you?

2021. dec. 28. 13:22
 3/14 anonim válasza:

Valószímű kamuzik az 1-es. :D

Mégis miért gyakorizni egy New York-i, ráadásul hibás angollal.

2021. dec. 28. 13:26
 4/14 anonim válasza:

i'm 20

Beszelek kis magyar gradmami diszidalt

2021. dec. 28. 13:31
 5/14 anonim válasza:

Kamuzik az 1-es :D

New Yorkban nem gyakoriznak

2021. dec. 28. 13:39
 6/14 A kérdező kommentje:

Ja értem, azt hittem ezt az egész világon használják. :(

Köszönöm

2021. dec. 28. 13:44
 7/14 Gymnospermatophyta válasza:

Használhatják az egész világon, de nagyon kevés az esélye annak, hogy van itt valaki NY-ból. :)

Facebook-on viszont lehet település szerint keresni, ott hátha találsz olyan embert aki válaszol neked. Ha nem is magyart, valaki mást - hogyha megy az angol vagy ha majd jobban fog menni. Most hirtelen ez jutott eszembe, de biztosan van más lehetőség is.

2021. dec. 28. 14:04
 8/14 Gymnospermatophyta válasza:
( pl. tinderen tudsz ugrálni bárhová, hogyha előfizetsz és vannak fenn olyanok, akik csak barátkozni szeretnének... ebben is van lehetőség, csak 16 évesen ez még nem hiszem, hogy játszik, de ha 18 éves korodig nem találnál ilyen embert, meglehet próbálni ezt is:) )
2021. dec. 28. 14:06
 9/14 anonim válasza:

Még nagyon időben vagy, szóval könnyű neked segíteni. Van olyan, hogy au pair vízum. Kimész gyerekekre vigyázni, elvesz egy amcsi csóka és már kész is a zöldkártyád. De lehet zöldkártya lottózni is, csak arra kevés az esély.

A legtöbb lány így jut ki, ahogy írtam. Írj, ha gondolod. Ajánlhatok csoportot is a témában. És voltam már az USAban szóval, nem a levegőbe beszélek.

2021. dec. 28. 16:46
 10/14 anonim válasza:
Gyakori akár New York-ban is lehet! Nem tudom!
2021. dec. 28. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!