Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkoznál Thevr Pistivel?

Barátkoznál Thevr Pistivel?

Figyelt kérdés
Én igen szeretem a videóikat. Te barátkoznál vele?

2021. dec. 27. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Nem ismerem
Én igen
Én nem
67 szavazat
1 2
 1/14 anonim válasza:
Értelmesnek tűnik, de nekem nagyon erőltetettnek tűnik a stílusa.
2021. dec. 27. 19:51
 2/14 anonim válasza:
Jani szimpatikusabb nekem, de attól még lehet jófej.
2021. dec. 27. 19:56
 3/14 anonim válasza:
Nem érdekelnek ezek az ingyenélő, munkakerülő ne koldusok.
2021. dec. 27. 20:15
 4/14 anonim válasza:
Korban nagyon nem illek hozzá, nem teljesen szimpatizálok vele minden téren, de a kortól eltekintve talán haverok lehetnénk.
2021. dec. 27. 21:13
 5/14 anonim válasza:
Nem
2021. dec. 27. 21:46
 6/14 anonim válasza:
Minek? Színészek úgy is
2021. dec. 27. 21:46
 7/14 anonim válasza:
Az egy paraszt, már bocsánat.
2021. dec. 27. 21:58
 8/14 anonim válasza:
Nem, főleg miután Ravent lefikázta, ok nélkül. Pedig Bandi csak egy sima kritikát mondott, amit nem tudott felfogni. Régen nagyom bírtam, de ma már nem annyira.
2021. dec. 27. 22:17
 9/14 anonim válasza:

A hírnévnél egy kicsit több kell hozzá, hogy valakivel barátkozni akarjak.


Van olyan YouTuber, akivel ismerjük egymást, emberileg jóban vagyunk, de a videói nem érdekelnek. Olyan is van, akinek a videóit is bírom és emberileg is jól kijövünk és sok videós van, akivel el tudom képzelni, hogy akár jóban is lehetnénk, ha ismernénk egymást, de nem ismerem őket emberileg.


Janinak videóit még csak megnézem, de emberileg nem igazán érdekel így a videók alapján. Persze őt nem is ismerem személyesen. Lehet, hogy jól kijönnénk, de videóin eddig ez nem jött át, ezért nem foglalkoztat a kérdés sem.

2021. dec. 28. 14:08
 10/14 anonim válasza:

Az elején még simán, mostanra nagyon arrogáns-lekezelő lett. Folyamatosan oszt mindenkit és megállás nélkül csak káromkodik. Minden és mindenki sz*r aki nem úgy gondolkodik mint ő, nem hallgat meg semmi. Chatbe is kérdez valaki, ő erre: "hogy lehetsz ilyen f*sz?" és ez csak egy a sok közül. Janit pl az illat gyertyák miatt fikázta hogy minek vesz olyat mert az egy sz*ar.

Ha valaki nem ért egyet vele rögtön ban vagy megy hogy idióta. Szóval amilyen normális volt pár éve a pénz és az ismertség óta nagyon el van szállva magától. Kíváncsi lennék, hogy Janiék nem-e hagynák ott ha pl megszűnne a VR

2022. jan. 5. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!