Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Rálelhetek itt hippi mentalitá...

Rálelhetek itt hippi mentalitású/életstílusú fiúra?

Figyelt kérdés

Annyira de annyira szeretnék olyan embertársakkal megbarátkozni, akik hozzám hasonlóan hippinek mondhatók. Környezetemben egy sincs, így kissé egyedül érzem magam ilyen szempontból. Jól esne valakivel elfilozofálni az életről, érezni az energiát amely mindenhonnan körbevesz minket és még oly sok mindent.

Ha valakinek szüksége lenne külső jegyeim ismeretére ahhoz, hogy ismeretségbe elegyedjen vélem, elmondom, 18 éves leányzó vagyok, alacsony, vékony testalkatú, kék a szemem, és nagyon rövid barna hajjal rendelkezem. Oh! És néhány piercinggel is.



2021. dec. 25. 19:00
 1/7 anonim válasza:

Nálad miben nyilvánul meg ez az életérzés? :D

17/F

2021. dec. 25. 19:04
 2/7 anonim válasza:
Most, hogy végre lány rakta ki a kérdést hírtelen mindenkiből hippi lesz. Akiből meg nem az majd annak foglya hazudni magát. Ilyen ez.
2021. dec. 25. 19:12
 3/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló. Leginkább a gondolkodásmódomban, kisebb mértékben a külsőmön is. Eléggé szeretet és béke centrikus vagyok, (tudom sztereotípikusan hangzik ez így, de ez az igazság) és vágyom az élet minnél tágabb mértékű megismerésére, élmények, tapasztalatok szerzésére. Ez persze nem fedi az életstílusom teljes egészében, de a lényeget átadja I guess.
2021. dec. 25. 19:14
 4/7 anonim válasza:

1-es vagyok, na a békeszeretet/nyugalom nálam is jelen van, (édesapám sokszor mondja, hogy nálam chillesebb embert még nem látott :D) új dolgokat is szeretek kipróbálni.

Ha nem tűnsz el pár üzenet után, írj privátban, ha gondolod.

2021. dec. 25. 19:19
 5/7 anonim válasza:
A külsődben ez miben nyilvánul meg? Például öltözködés terén? 🙂
2021. dec. 25. 19:41
 6/7 anonim válasza:
Én pont ilyen vagyok. :) Évek óta eszerint szeretnék élni. Októberben voltam külföldön hippi közösséget megnézni. Illetve most is meglátogatok egy ilyet. És remélem hosszútávon maradhatok. Ha gondolod írj nyugodtan. :)
2021. dec. 25. 19:45
 7/7 anonim válasza:
Persze
2021. dec. 26. 03:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!