Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetni valaki? 2-kor...

Beszélgetni valaki? 2-kor felébredtem, és úgy döntöttem már nem alszom vissza. Viszont unatkozom, szóval ha van kedved, akkor dobj egy privit. 25F

Figyelt kérdés
2021. dec. 22. 03:13
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
Az nemjó, Milyen sérülés?
2021. dec. 22. 05:00
 12/38 A kérdező kommentje:
2 napja reggel kómásan siettem a mosdóba, aztán úgy lerúgtam a lábujjam, hogy konkrétan szét csattant. :D
2021. dec. 22. 05:02
 13/38 anonim válasza:
Mihamarabbi gyógyulást!
2021. dec. 22. 05:06
 14/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ja és amúgy mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok.
2021. dec. 22. 06:49
 15/38 anonim válasza:
Jobbulást kérdező :)
2021. dec. 22. 08:02
 16/38 anonim válasza:
Melyik kórházba mész, vagy csak háziorvos köti át nővérke?
2021. dec. 22. 08:05
 17/38 Csocso2 válasza:
Én is járok a dokihoz, Covid utáni gondokkal.
2021. dec. 22. 12:52
 18/38 anonim válasza:

Nem vagy még álmos újra kérdező így télies kora estén?


Sikerült mély álomba ringatnod magad tegnap este vagy csak felszínes szunyókálás volt? Milyen most a közérzeted?


Milyen feladataid voltak mára, és milyen volt a napi teljesítményed?

2021. dec. 22. 17:15
 19/38 A kérdező kommentje:

Huhh, de! Nagyon álmos vagyok, de próbálok fent maradni 21-ig kb, mert nem akarok megint hajnalban ébredni. :D

A közérzetem most tök jó, mindenféle ok nélkül valahogy boldog vagyok. :D

Igazából sok mindent nem csináltam, reggel voltam dokihoz a sérült lábujjammal, aztán vásároltam 1-2 dolgot, megjavítottam 3 notbookot, illetve megnéztem a deadpoolt, sírtam a nevetéstől. :'D

Na és nálad miújság?

2021. dec. 22. 19:24
 20/38 anonim válasza:

18-as (hölgy) válaszoló vagyok:


Én most nem vagyok annyira álmos, csak egy nagyon kicsit. Az éjjel viszonylag jól aludtam, de nem ébredtem túl kipihenten (szintén hajnali órákban.) Angol nyelvi teljesítményekre sarkall egy jó ismerősöm (férfi) és nem enged a játékosnak is mondható szigorúságából.


Fantasztikus élmény egymás társaságában tölteni egy-két órácskát. Megvan a kölcsönös tisztelet, megbecsülés. Ez az ismeretség még csak két éves és egy rövid ideig nem szimpatizáltam vele. De miután közelebbről megismerkedtünk egy bizonyos esemény kapcsán, megváltozott a véleményem.


A közérzetem viszonylag kiegyensúlyozott. Elkezdődött nálam a karácsonyi PIHENŐ, LAZÍTÓ üzemmmód. Már nem sietek igazán semmilyen tevékenységgel, ami a hivatali ügyintézéseket illeti. Már december elején - legkésőbb közepén - már sokan kezdi "kiengedni a fáradt a gőzt szemmel láthatóan".


Ma egy másik régi jó ismerősömmel találkoztam (jövő márciusban lesz húsz éve kereken az első találkozásunknak.) Nálam vendégeskedett délután 13 órától kb. 18 óra 30 percig. Beszélgettünk, masszírozgattuk egymás vállát, hátát (férfi.) Sétáltunk is egyet a jó hideg levegőn a kora délutáni órákban. Én hallgattam, ő egyre csak beszélt és beszélt...

2021. dec. 22. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!