Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki adná meg a Spanchatjét?...

Ki adná meg a Spanchatjét? Akarom mondani Snapchat. :D

Figyelt kérdés

Elsőre véletlen gépeltem el, de most már úgy kell maradnia.


Szóval még nem volt Snapchatem, de ki szeretném próbálni, ezért most regisztrálni fogok. Ha van kivel. Egyidejűleg ismerkedni, barátkozni is szeretnék. Úgyhogy vegyük fel egymást.

Én magam férfi vagyok és a nőket szeretem, férfiak csak barátkozás céljából írjanak.



2021. dec. 19. 16:49
 1/7 anonim válasza:
Ha egy kort mondasz, felvehetjük egymást
2021. dec. 19. 16:51
 2/7 A kérdező kommentje:

29/F


Azért nem mondtam kort, mert későn érő vagyok és elmegyek jóval fiatalabbnak is, ha valaki 23 évesen azt gondolná, hogy túl öreg a társaság. :)

2021. dec. 19. 17:02
 3/7 anonim válasza:
29 évesen inkább engedd el ezt már
2021. dec. 19. 21:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy fiatalabb korosztály használja elsősorban de átlagember nem nézné ki belőlem a 29-et, kb 22-nek tippelnek.
2021. dec. 19. 21:25
 5/7 anonim válasza:
Nem az szamit mennyinek nézel ki hanem az hogy mennyire lúzer vagy
2021. dec. 19. 21:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért vagyok lúzer mert eddig még nem regisztráltam?
2021. dec. 19. 21:32
 7/7 anonim válasza:
A Snapchat azoknak való, akiknek van idejük mindig posztolni és írni. Én utálom. Nem attól lesz valaki lúzer, mert nem regisztrál minden közösségi médiára, hanem attól, ahogyan viselkedik.
2022. febr. 24. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!