Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nők, valaki barátkozni?

Nők, valaki barátkozni?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok. Külföldön élek. Érdekelnek az emberi természettel kapcsolatos dolgok, és a pénzpiac, politika is, már Magyarországon ez most szerintem egészen mérgező terület. Csillagjegyekből ítélő nők kíméljenek. Szeretek sportolni, és új embereket megsimerni. Társaság kerülő vagyok, de ez inkább csak a számomra is megfelelő társaság hiányából fakad. Amúgy általában véve szeretem az embereket, és jól kijövök szinte akárkivel. Szeretek zenét hallgatni, és sokat szoktam olvasni. Táncolni már nem szeretek. Bővebben privátban.


29/F


2021. dec. 15. 14:26
 1/2 anonim válasza:

És mi a horoszkópod? :D

Na jó, vicceltem :)

35 vagyok, kerülöm a politikát amennyire lehet, sportoláshoz lusta, de szívesen beszélgetek :)

Zene, olvasás minden mennyiségben, meg vagy ezer hobbi. Táncolni szeretnék, de nem tudok, szóval el is engedtem ezt a részét :)

2021. dec. 15. 14:54
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom, talán unikornis. :)

Bocsi, facebookon láttem egy ilyen képet, és nem bírtam kihagyni.

Nyilas vagyok, de többet ne kérdezz, mert ennyiben ki is merültek az ilyen jellegű ismereteim. Jó van még olyan, hogy Nap meg talán Hold... Bár állítólag az sajból van szóval nem tudom mennyire tekinthető az valós égitesnek. Talán nem is. :)

Én is kerülöm a politikát, de szemmeltartom, mert azért még is csak jobb szemmel tartani azt, ami veszélyes. Meg hát hatást gyakorol az életünkre, akár akarjuk akár nem. Mások meg egész szép előnyöket kovácsoltak belőle a maguk javára. Mondjuk azt bánok, hogy mások kárára teszik... Az ilyet nem szeretem. De a közösség építő hatását az igen. :)

Hát a lustaság az nem előny. De ha a sport nélkül is egészséges vagy, és annyit azért mozogsz, hogy aktív életet élsz, akkor nincs kifogásom ellened, meg mondjuk az ellen sem hogy nem 150 kg nyomsz ki fekve. Ha fekve nyomsz ennyit, hát az nem lenne előnyös... :D

Mesélhetsz azokról az ezernyi hobbijaidról is. Akár már privátban is ha gondolod.

Én tudok táncolni, de már nem szeretek. De azért egy ilyen kis botlábúval talán még egy egy lépés belefér. A zenét te adod. Én meg majd rálépek a lábadra. :)

2021. dec. 15. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!