Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedved közösen sétálni,...

Lenne kedved közösen sétálni, túrázni, kerékpározni? Budapestiek előnyben!

Figyelt kérdés

Elég elhagyatottnak érzem magam Budapesten belül. Viszonylag kevés ideje lakom itt, de már ismerem a város nagy részét, viszont a home office munkám miatt nehezebb barátokat találnom. Bulizni, vagy társasági rendezvényekre nem járok el, inkább introvertáltabb típus vagyok. De szeretek új látványosságokat felfedezni a természetben, nagyokat sétálni, túrázni, jobb időkben kerékpározni. Ha hasonló az érdeklődési köröd, írj nyugodtan itt, vagy privátban és összehozunk valami ismerkedős programot! :)


Férfi vagyok, de mivel elsősorban barátokat keresek, így az azonos nem nem kizáró ok.



2021. dec. 14. 15:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia! Tősgyökeres budapesti férfi vagyok, ide születtem és itt élek azóta is, így remekül ismerem a város szinte minden szegletét, és én is gyűjtöm a túrahelyeket, városon belül és kívül egyaránt. Nincs jobb érzés számomra mint a természetben lenni, kiszakadni a betondzsungelből és a városi életből egy önfeledt túra erejéig. Szintén introvertált vagyok, jellemzően egyedül járok, de egy ilyesmi túratársat nagyon szívesen elfogadnék magam is. Ha gondolod, barátkozhatunk.
2021. dec. 14. 15:31
 2/11 anonim válasza:
facen van "szingli túrázók" csoport, oda nézzél be
2021. dec. 14. 15:52
 3/11 anonim válasza:
Turatars com v. FB oldal
2021. dec. 14. 16:55
 4/11 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2021. dec. 14. 16:58
 5/11 A kérdező kommentje:

#1 Írj rám privátban, ha gondolod. Én annyira új vagyok, hogy 15 percet kell várnom egy újabb üzenetre és még nem telt le. :D


#2 Benne voltam a csoportban, de a 40+os korosztály volt a jellemző, a fiatalabbak inkább (nagyon) vidéken voltak.


#4 Azt egyelőre nem szeretném konkrétan elárulni, de a 20-30-as korosztályban keresnék túratársakat, beszélgetőpartnereket, mert én is beletartozom ebbe. :)

2021. dec. 14. 18:35
 6/11 anonim válasza:

Hasonló budapesti barátot,beszélgető és kirándulótársat kerestem már itt többször, de valahogy nem igazán jött össze.

Pedig jó lenne :)

Addig is megyek magamban, mint eddig ...

53f

2021. dec. 14. 18:51
 7/11 anonim válasza:

5. Nem az én, hanem a te érdeked, hogy megadd a korod, és hogy kiket keresel.

Szívesen.

4.

2021. dec. 14. 19:10
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Pedig szerintem mindent leírtam. :) 20-30 közötti korosztályba tartozom, utóbbihoz közelebb. Férfit, nőt egyaránt keresek, mivel nem párt, hanem barátokat és túratársakat, beszélgetőpartnereket keresek.
2021. dec. 14. 19:13
 9/11 anonim válasza:

8. Megadtad igen, a kérdésem után. De mivel odaírtad, hogy nem szeretnéd konkrétan megadni, erre reagáltam, hogy nem az én érdekemet szolgálja, hanem a tiéd.

7.

2021. dec. 14. 19:39
 10/11 anonim válasza:

Engem inkább a home office munka érdekelne. Az általad megjelölt korosztályt én már messze nem képviselem.


Nem feltétlenül fontos találkoznunk, ha nem szeretnéd a társaságomat. Engem TÉNYLEG csak az érdekel, hogyan lehet home office dolgozni!


Még senkitől nem kaptam erre épkézláb választ, hiába kérdezősködök mindenhol. (A munkaügyi központban úgy néznek az emberre, mintha a másik bolygóról jött volna.)


Vírushelyzet miatt távmunkát szeretnék vállalni mindenképpen. (Még az oltások sem biztonságosak teljesen. Állítólag.)


Üdv:

középkorú hölgy

2021. dec. 15. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!