Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vagytok tömegközlekedésben...

Vagytok tömegközlekedésben srácok?

Figyelt kérdés
Olyan srácot keresnék, aki vonattal szokott járni és tudnánk talizni és beszélgetni.

2021. dec. 7. 11:47
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Én is szeretek vonatozni, meg metrózni.
2021. dec. 8. 03:13
 22/26 anonim válasza:
Nem kérdezö ez nem annak szólt, hanem annak hogy nem tudtuk merre vagy most én pl. sxegedröl hiába akarnék veled együtt utazni.
2021. dec. 8. 07:34
 23/26 anonim válasza:

Igen, szerintem nagyon sokan voltunk.m akik nem tudtuk, hogy mi a nemed.

Mivel srácot keresek, így azt gondoltuk, hogy leány vagy.

Most egy kicsit elcsüggedtünk, mert sajna ez nem jött be.

2021. dec. 8. 11:30
 24/26 anonim válasza:

Kérdező!

Én már láttam gőzmozdonyt is pöfögni. Éjjeliőrt nappal meghalni. (vicc, nem is igaz)

De tényleg olyan hülye vagy mint orbán a lovát! :)

Nem tudsz hiánytalanul megírni egy kérdést, és amikor kérdeznek, még neked áll feljebb, ahelyett hogy elnézést kérve pótolnád, amit elfelejtettél! Miért van az hogy ma nincs egy normális részletes leírás pl. egy hirdetés mellett, illetve mindenki sajnálja a rohadt hülye karaktereket!


Sokan voltatok, amíg nem tudtátok a nemem :D

De hát a gyakorin csak fiúk vannak, és mindenki csajt szeretne!

A csajok ott ülnek a vonaton, csak oda kell menni hozzá, és beszélgetni vele! /Capito?/

2021. dec. 8. 11:41
 25/26 anonim válasza:

Én szívesen találkoznék és ismerkednék veled :D

27F vagyok és napi szinten utazom Ferencváros - D.haraszti között.

2021. dec. 8. 11:43
 26/26 A kérdező kommentje:

#24

Válaszoló!

Hülye vagyok? Mindenki magából indul ki, nem-de? :) Nem tudom melyik résznél állt feljebb nekem. Egyébként, itt mindenki azzal van elfoglalva hogy kinek hogy szóljon be, persze arc nélkül. Így könnyű. Én személyesen is elszoktam mondani az illető szemébe a problémáimat, egy kisebb közösség meg itt éli ki az életét :D Mint például te. Amit már előtted elmondtak, minek ismételni? Jobban jártál volna, ha csendben maradtál volna mint Orbán lova. Chiaro? ;)

2021. dec. 8. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!