Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve barátkozni?

Valakinek van kedve barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves budapesti lány vagyok, és sosem voltam igazán jó barátkozásban (főleg élőben nem). Tök jó lenne egy-két új barátot szerezni, főleg olyat, aki közel lakik, és akivel később élőben is tudnánk találkozni (de persze a távbarátságokat sem vetném el). Ha valakinek van kedve, akkor írjon priviben. :)



2021. nov. 23. 23:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Persze, van kedvem. Bár nekem se nagyon megy a dolog, azért megpróbálhatjuk. De már csak holnap fogok válaszolni valószínűleg, megyek aludni, mert holnap dolgozom.
2021. nov. 23. 23:30
 2/11 anonim válasza:
Ami nem megy,azt nem kell erőltetni.
2021. nov. 24. 00:29
 3/11 anonim válasza:
Nekem is lenne kedvem, ha gondolod, írj. Most megyek aludni, de ha felkeltem, akkor válaszolok. :)
2021. nov. 24. 00:53
 4/11 anonim válasza:

Nekem szintén lenne kedvem! :)


Ha gondolod, írj. :)

2021. nov. 24. 03:40
 5/11 anonim válasza:

Igen


28/F

2021. nov. 24. 04:28
 6/11 anonim válasza:
Hajrá, várom a leveled kérdező
2021. nov. 24. 06:52
 7/11 anonim válasza:

Szintén 24 éves, de fiú vagyok. Szívesen barátkozom, főleg ha lenne kedved együtt konditerembe járni. (Esetleg nyáron futni, de most túl hideg van :D)


A Wesselényi 4/6 villamos megálló mellett lakom.

2021. nov. 25. 01:15
 8/11 anonim válasza:

Nekem írhatsz, szívesen barátkoznék.

26/L

2021. nov. 27. 14:05
 9/11 anonim válasza:
Barátot nem itt fogsz találni, főleg nem távbarátot az igazi barát az nem "virtuális" lény. Nekem 1 barátom van egy igaz barátom és az nem terem mindenhol. Bármikkor ha bajban vagyunk kihúzzuk egymást a szarból és legyen az hajnali 1 óra akkor is. Nem vagyunk kapzsik, nem irigykedünk a másikra ha valamelyikünknek jobb van, és ez nálunk természetes dolog és tényleg! nem az van hogy valamin össze veszünk aztán egymás hátába szúrjuk a kést, sőt szoktunk néha veszekedni, de soha nem sértegetjük egymást és bármennyire is ugymond "bekaphatod" van akkor is segítünk egymásnak nincs nálunk olyan hogy nem, na ez a barátság nem az hogy csak unalomüzésből beszélgettek.
2021. nov. 27. 19:34
 10/11 anonim válasza:
9! Ebben tévedsz! hasonló érdeklödésü embereket könnyebb találni így mint való életben.
2021. nov. 27. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!