Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkedni valaki ?

Ismerkedni valaki ?

Figyelt kérdés
Mentális beteg vagyok és szívesen ismerkednék. Akár barátság,akár párkapcsolat terén. 37/f.
2021. nov. 7. 14:48
 1/5 anonim válasza:

Milyen tünetekben nyilvánul meg ez a mentális betegség?


A barátság az esetleg szóba jöhetne.


Sajnos túlnyomó részben olyan ismerőseim vannak, akikről kiderült menet közben, hogy nincs minden rendben mentálisan - de jó sokáig ez egyáltalán nem látszott róluk egyértelműen.


Én azt tapasztaltam, hogy elég könnyen és viszonylag egyszerűen kezelhető konfliktusaink vannak. Értelmes, okos, intelligens férfiakról van szó különböző korosztályból.

2021. nov. 7. 15:01
 2/5 A kérdező kommentje:
Bipoláris zavarom van. Nem tudom ,hogy tudod e mik a tünetei,de a lényeg ,hogy ingadozik a hangulatom. Depresszio és jókedv között.
2021. nov. 7. 15:10
 3/5 anonim válasza:

Anyukámnál bipoláris zavar állt fent 13 évig. Össze-vissza kezelték, nem tudták stabilizálni - végül meghalt 2 éve.


Egy merő katasztrófa, rettegés volt mellette az életem 2006.-tól. Nem bírtam nyugodtan meglenni a közelében, rendkívül furcsa személyiségzavara volt. Súlyos idegösszeroppanásos rohamaitól nem volt maradásom sokáig.


Nagyon ritkán voltak stabil időszakai és röviden. (Sajnos más számtalan tényező is volt még a háttérben, amit nem bírtam sehogy sem orvosolni.)

Nagyon kevés segítségem volt és időközben annak az ismerősömnek is komoly gondjai akadtak, aki SZÓ SZERINT MEGMENTETTE AZ ÉLETÉT - egy időre.


Ezek a háttérproblémák pedig folyamatosan visszahozták édesanyám időnként múlófélben lévő tüneteit. Sajnos feltűnt nekem már kora gyerekkoromban, hogy kommunikációs zavarral küzdött egész életében.

2021. nov. 7. 15:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálam közel sincs ilyen ,hogy nem lehet mellettem megmaradni. Ez amit leírtál ez borderline személyiségzavarra vall.
2021. nov. 7. 16:05
 5/5 anonim válasza:

Hát lehet. Végül sajnos kiderült, hogy csak a magas vérnyomását kellett volna kezelni.


Ha nem vagy nagyon visszahúzódó a társasági eseményektől és be tudnálak mutatni az ismeretségi körömnek, akkor szerintem VÉGLEG kigyógyulhatnál.


Olyan helyekre járok, ahol én is kaptam más nagyon komoly segítséget instabil időszakaimban.


Na, rajtad áll! :) Budapesti vagy?

2021. nov. 7. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!