Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki játszani?

Valaki játszani?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok egy nagy játékos, úgyhogy a Honfoglalón kívül mást nem nagyon ismerek, de ha valakinek van kedve játszhatnánk kicsit azt vagy mást is akár és dumálhatnánk :)

2021. nov. 3. 17:42
1 2
 1/19 anonim válasza:

Már nem Honfoglalózom, az elmúlt időszakban állandóan frissítik, az ember már nem tudja ezt követni. Amikor én elkezdtem játszani, akkor még az eredeti volt, azt nagyon élveztem, a hangok ott nagyon el voltak találva. :D


Meg még azzal a verzióval játszottam, amit 4-5 éve csináltak, az is nagyon jó volt. :D


Viszont vagy 2-3 éve már egyáltalán nem játszok vele.

2021. nov. 3. 18:01
 2/19 anonim válasza:
Régebben jobb volt a Honfoglaló :<
2021. nov. 3. 18:01
 3/19 A kérdező kommentje:
Mostanában én sem játszottam vele, nem is nagyon tudom, hogy milyen az új verzió, csak most kedvet kaptam hozzá. :)
2021. nov. 3. 18:04
 4/19 anonim válasza:
A mostani honfoglalóval esélytelen hogy játsszak. Annyira elcseszték az egész rendszert, hogy még belépni se léptem be pár éve. Viszont ha tudsz más játékot, amivel szívesen játszanál, szívesen benne lennék :D
2021. nov. 3. 18:24
 5/19 A kérdező kommentje:

Oh, ezt elég szomorúan hallom, hogy ennyire rossz lett. Sajnos nem ismerek más hasonló kaliberű játékot vagy amit így lehetne online akár telefonról játszani, de ha valaki igen az ne tartsa magában!

Én mindenre nyitott vagyok, maximum bénázok egy kicsit ha olyan... :D

2021. nov. 3. 18:27
 6/19 anonim válasza:
Ugyan nem érek rá, de ötletelésbe bedobom a skribble.io-t ha többen is lennének, mert az iszonyat jó móka tud lenni 😁
2021. nov. 3. 18:52
 7/19 A kérdező kommentje:
Azt nem ismerem, de köszönöm az ötletet, ránézek és szívesen kipróbálom, ha lesz még jelemtkező rá:)
2021. nov. 3. 18:56
 8/19 anonim válasza:

Én is szívesen csatlakoznék. Számomra mindegy milyen játék jönne szóba.

18/F

2021. nov. 3. 19:05
 9/19 anonim válasza:
Among Us is szóba jöhet? :D
2021. nov. 3. 19:25
 10/19 A kérdező kommentje:
Nálam akár az is, bár abba biztosan kellene kis idő míg belejövök. 😅
2021. nov. 3. 19:38
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!