Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szívesen barátkozna velem?

Valaki szívesen barátkozna velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 16 éves fiú vagyok. Nem igazán vannak igazi barátaim, sőt csak egy. Szívesen vagyok egyedül, sőt szívesen beszélgetek nagyon más emberekkel is, mint én, de jó lenne végre hasonlót is találni. Szeretek olvasni, regényeket és verseket írni. Még jobban imádok színházba járni és színészkedni, úgyhogy igazából művészlélek vagyok. Talán lányokkal könnyebben tudok beszélgetni és sokszor könnyebben megértenek, de írhat bárki, aki szeretne.

2021. okt. 29. 14:16
 1/7 anonim válasza:
Pesti vagy?
2021. okt. 29. 17:34
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok Pesti.
2021. okt. 29. 17:37
 3/7 anonim válasza:

Szia! Én is nagyon szeretek színházba járni, és olvasni/írogatni szabadidőmben. Szóval, ha gondolod, írj :)

16/l

2021. okt. 29. 18:02
 4/7 anonim válasza:
milyen könyveket olvasol?
2021. okt. 30. 07:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Változó, hogy miket szoktam olvasni, de főleg fantasy-ket.
2021. okt. 30. 09:33
 6/7 anonim válasza:

Szia

Nekem van kedvem.

2021. nov. 4. 16:15
 7/7 anonim válasza:

Ha még szeretnél valakivel beszélgetni, akkor nyugodtan írj.

Szeretek új és érdekes embereket megismerni. Próbálok én is érdekes lenni. Engem is érdeklnek a művészetek, az ízlésem egy kicsit kusza, és az alkotói tevékenységekben középszerű vagy átlag alatti vagyok, de szerintem ez nem befolyásolja azt, hogy mennyire élvezem valaminek az elkészítését.

16/l

2021. nov. 13. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!