Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Gombászás szombaton?

Gombászás szombaton?

Figyelt kérdés
Valakinek van kedve szombaton Pilisben gombászni? Igazi társasági esemény, egymástól látótávolságban, csatárláncban keressük a betevőt, vacsorát. Csendben csörtetés tiszteletben tartva az erdő békéjét. Általában nem csoportszekszszel végződik egy gombászás, szóval ez nem szekszhirdetés. Bird a terepet meg a tempót, mert, ha lemaradsz, te leszel a vacsora, a medvéjé.

#gomba #nemlábgomba #deőzlábbecsúszhat
2021. okt. 21. 22:08
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:
Gombaszakértő vagy?🍄🍄
2021. okt. 22. 08:29
 12/40 anonim válasza:

Én az , a kérdezőt nemtom!


S smil3 gombád , Légyölő galóca!

2021. okt. 22. 08:36
 13/40 anonim válasza:
Az első részben szexuális dolgokra utalsz, a másodikban az esetleges halálomra. Csábító ajánlat!
2021. okt. 22. 09:07
 14/40 anonim válasza:

14#

Látod, kérdező, hiába a tagadó mondatszerkezet, az emberi agy akkor is veszélyként értelmezi, ha halálra, erőszakra utalsz (csoportszex*, bocsánat, az erőszakot már én projektáltam hozzá). Eh, ez a rohadt pszichológia!

2021. okt. 22. 09:24
 15/40 anonim válasza:
De most őszintén, ki menne el idegennel egy gyakoris hirdetés alapján az erdőbe? Én maximum a jól ismert barátaimmal, akikben megbízom és akikre számíthatok.
2021. okt. 22. 09:27
 16/40 anonim válasza:

16 egyetértek. Én is feliratkoztam a kérdésre még tegnap, mert kiváncsi voltam, mi bontakozik ki. Szívesen mennék gombászni, de nekem sincs bizodalmam így ismeretlenül.

Viszont azt lehetne, hogy előbb megismerjük egymást.

2021. okt. 22. 09:30
 17/40 anonim válasza:

No megyünk?

Kaját hozol?

2021. okt. 22. 09:32
 18/40 anonim válasza:
….de akkor valaki hozzon medvét.
2021. okt. 22. 09:42
 19/40 anonim válasza:

Nem értem, hogy a gombászás, gombázás, gombakeresés tevékenységéhez miért,minek kell társ? Tán azért, hogy tudd, hogy ki szedte le előled a vargányát, az őzlábat, vagy épp a rókagombát? Felesleges!

A közösségi élményt akkor már sokkal inkább az adja, hogy az ember - miután elvitte a gombát megnézetni, hacsak nem 1000%-ig biztos benne, de inkább akkor is - fogja, és rottyant belőle pl. egy pörköltet némi remek hússal, vagy egy sültet, vagy bármit - ÉS áthívja a barátait és együtt eszik meg, fogyasztják el a "zsákmányt".


Ez így egy igazi jó kis közösségi program, közösségi élmény lehet, főleg, ha - ugyan már hűsül, de végülis a bogrács tövében, közvetlenül a szabad tűz tövében ücsörögve a legnagyobb, metsző mínuszok idején, fogcsikorgató hidegben is meleg van.


De magában a gombászásban én nem látom ezt a közösségi tevékenységet.

2021. okt. 22. 09:56
 20/40 A kérdező kommentje:
Jogosak az aggodalmak, a tengernyi ketely - ha barkiben barmi gyanu felmerul vagy felelmei vannak a zsakmany mennyisegevel, gombakkal, mergezessel, erdovel, kirandulassal, emberekkel, medvekkel, csoportszekszel kapcsolatban az bizzon a megerzeseiben és maradjon otthon a melegben! Ez nem egy tarsasutazas. Ez gombaszas. Nem is horrorfilm, aki ezek alapjan hullazsakba kepzeli magat, az rossz topikot olvas. Szepkartya-elfogadohely sem gyakori az erdoben, max. csipkebokor
2021. okt. 22. 10:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!