Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Péntek estétől szombat reggeli...

Péntek estétől szombat reggelig van-e kedve valakinek éjszakai utazáshoz?

Figyelt kérdés
Nem rég volt itt egy országot körbe vonatozós kérdés és felmerült bennem, hogy ha már holnap elimdulok egy 1046 km-es éjszakai túrára, akkor keressek útitársat, lehessen valakivel barátkozni, aki szeret utazni.
2021. okt. 21. 19:28
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Persze creepy idegen a gyakorirol. Hát mi baj történhet? :D
2021. okt. 21. 22:12
 12/23 anonim válasza:
Dohányzó az autó?
2021. okt. 21. 22:16
 13/23 A kérdező kommentje:
Nyilván ha valakit érdekel, az kap kellő információt és látni fogja ennek a valóság alapját. Bár nem is értem mit vártam. Gondolhattam volna, hogy ilyen válaszok születnek. Sok a hülye az oldalon, ezért még egy normális kérdezőt és témát is kételkedve fogad mindenki. Persze ez valahol jogos a nagy számok törvénye alapján. Akit érdekel, az ír és mindent meg lehet beszélni. :)
2021. okt. 21. 22:19
 14/23 anonim válasza:

Úristen, imádok éjszaka vonatozni! Olyan chilles és jó érzés :3

Ennek ellenére azthiszem valószínűleg én se mentem volna el egy idegennel gyakoriról egy 1000+km-es útra. :)

De jó elképzelni:'D

2021. okt. 22. 02:03
 15/23 anonim válasza:
Anni idő alatt nemméssz annyi kilómétert tesó!
2021. okt. 22. 04:52
 16/23 anonim válasza:
Engem érdekelne. De vannak éjszaka belföldön vonatok?? Vagy késő estétőp hajnalig dekkolni kell vmi állomáson?
2021. okt. 22. 14:35
 17/23 anonim válasza:
Készüljünk , holvagy?
2021. okt. 22. 14:37
 18/23 anonim válasza:
15, 16 rátapintottatok a lényegre. Creepy kérdező meg el is tűnt. Nem lehet éjjel vonatozni belföldön, pláne nem ennyit.
2021. okt. 22. 16:45
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok eltűnve és ha ha kiszámoljátok lehet ennyit menni. Persze nem egy Siófok-Kaposvár szakaszon, ahol megteszel 3 óra alatt 100 km-t. Csaj hát ezekre a válaszokra inkább nem reagálok. Nem fáradztom magam feleslegesen.
2021. okt. 22. 17:06
 20/23 A kérdező kommentje:
Illetve ha esetleg valaki lett volna, aki komoly, érdeklődő, azt beavattam volna mindenbe. De nyilvánosan nem teszem, csak a megfelelő embereknek. Nem vagyok kamu, nem vagyok creepy, nem kamu az megtett távolság sem. Ott a MÁV-Start oldala, ahol tudtok útvonalat tervezni. Nézzétek meg hol lehet kivitelezni ezer kilométeren túli távolságot egy éjszaka alatt. Én nem fogom magam bizonygatni. Aki írt privátban, normálisan válaszoltam és amit szeretett volna megtudott. A többi személlyel nem tudok mit kezdeni. Előzőleg mondtam, hogy nem is értem mit vártam, de ezt még most is fenntartom. Így inkább lesz@rom az egészet. :)
2021. okt. 22. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!