Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozni? 18f

Valaki barátkozni? 18f

Figyelt kérdés

Szeretnék új embereket megismerni, így gondoltam próbát teszek itt is.

Célom mélyebb barátság kialakítása, főképp korombeli személyekkel kb. 26 éves korig bezárólag. Az már mindegy, hogy fiú vagy lány az illető.

Nem, nem társat keresek, sem pedig kalandot. Egyszerűen csak: barátot, havert, mindenféle ilyen "extra" nélkül.

Szolnok megyében élek jelenleg, de szoktam feljárni Pestre is. Úgyhogy a találkozás is kivitelezhető lehet, ha eljutunk addig.

Ami még jó lenne, ha miután valamelyest megismertük egymást, akkor platformot váltanánk, mert számomra elég körülményes az itt való társalgás.

Aki úgy érzi, hogy szeretne haverkodni, az írjon egy privát üzenetet.



2021. okt. 19. 21:12
 1/5 anonim válasza:
Nekem van. Bárki írhat.
2021. okt. 19. 21:21
 2/5 anonim válasza:
írhatsz
2021. okt. 19. 22:15
 3/5 anonim válasza:

Meg anno 18-19 evesen talalkoztam gyakorirol egy sraccal, normalisnak tunt, sokat dumaltunk stb. Talalkozasnal utca kozepen elokapta a bongot, Margit hid kozepen tolta a cuccot. Ekkor bantam meg :D

Nem ellened iranyul kerdezo, csak eleg risky idegenekkel talalkozni :)

2021. okt. 20. 03:35
 4/5 anonim válasza:
Én 32/ f vagyok Pest megyei. Talán én is ismerkednék hasonlóan, mint a kérdező. Nekem a kor mellett a gondolkodás is fontos. Ne legyen link, vagy egyoldalúság pl.
2021. okt. 22. 09:51
 5/5 anonim válasza:
Ha van kedved írj 24f
2021. okt. 23. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!